Як можуть змінитись ноутбуки в майбутньому

Ноутбуки – невід’ємна частина нашого життя сьогодні. Багато людей цікавляться вже сьогодні: як будуть виглядати ноутбуки в майбутньому? І правильно роблять, адже в останні роки розробники дивують нас відкриттями та новинками. Розробники дизайну ноутбуків вже підготували декілька концептів, і хоча поки що зарано говорити, проте хто зна: можливо через декілька років ці моделі стануть мрією багатьох користувачів.

Отже, як можуть виглядати ноутбуки майбутнього? Ось три цікаві ідеї:

1. Модель ноутбуку RollTop має 17-дюймовий екран, який можна скручувати в рулон. Розробник вважає, що це буде максимально комфортно з точки зору мобільності ноутбука. Модель використовує OLED – екран, а також можливість керування доторками декількох пальців водночас. При бажанні, ноутбук перетворюється в 13-тидюймовий планшет. Також у пристрої передбачено наявність звичайної клавіатури для роботи з текстами.

2. Ще одна цікава модель, яка носить назву LiM взагалі немає…монітору. У цій моделі зображення проектується на будь-яку поверхню за допомогою проектору, який можна повертати в ту сторону, в яку вам зручно.

3. Ще одна цікава модель – Prime Gaming розроблена спеціально для комп’ютерних ґеймерів. Ця модель має три OLED-екрани та в повністю розкладеному вигляді виглядає, як 26-тидюймовий широкоформатний екран. Особливість концепту в тому, що екрани можна складати і тоді пристрій набирає форму звичайного 13-тидюймового ноутбука. Окрім цього корпус ноутбука виготовлено з алюмінію, а також передбачено потужну систему охолодження.

Висновок

Як бачимо більшість розробників відштовхуються від розміру екрану в 13 дюймів. Також нові моделі мусять мати екран що легко вигинається. Бачимо, що вже сьогодні маємо перші пристрої з вигнутим екраном: монітори, телевізори, смартфони. Тому нові моделі ноутбуків вже “не за горами”

Залишити відповідь