Copyrights

Умови надання послуг

Всі матеріали викладені на сайті, подані виключно для ознайомлення. Часткове копіювання (до 5000 символів) дозволено тільки з розміщенням прямого гіперпосилання на https://laptopreview.org.ua. Прямим гіперпосиланням не вважаються: посилання через перенаправлення (javascript), з атрибутом rel=”nofollow”, з тегом „noindex”, заборонені в мета-тегах чи файлі robots.txt або написані простим текстом і т.п..

Використання значної кількості матеріалів (>5000 символів) без попередньої згоди редакції заборонено.

Використання матеріалів в не інтернет-джерелах дозволено лише за попередньої згоди редакції (в т.ч. реферати, доповіді, курсові, статті і т.п.) та лише з обов’язковим вказанням джерела (laptopreview.org.ua).

Матеріали, які розміщені на сайті застережені Законом України “Про авторське право і суміжні права” та міжнародним законодавством. Деякі матеріали додаються неконтрольовано користувачами, тому адміністрація не несе відповідальності за розміщену на сайті інформацію. Згідно з законом „Не є об’єктом авторського права: … повідомлення про новини дня або поточні події… прес-інформація”. Таким чином ми маємо право розміщувати подібну інформацію без вказання будь-яких джерел. Всі торгові марки, запатентовані продукти, зареєстровані торгові марки, назви, логотипи, т.п. належать їх власникам та подані лише для ознайомлення.

Будь-яка розміщена на сайті інформація не є звичайною прес-інформацією, а є авторською аналітикою і виключною власністю авторів та сайту laptopreview.org.ua, що охороняється авторським правом. Будь-яка розміщена на сайті або будь-яких його частинах інформація може бути видалена і змінена без пояснення причин.

Сайт не має комерційної мети і використовує тільки частково чужі матеріали, що знаходяться в відкритому, публічному доступі. Всі статті належать їх авторам і є тут представлені виключно для ознайомлення.

Якщо ви вважаєте, що ваша стаття не може бути опублікована на нашому сайті або якщо не дотримано всіх копірайтів тоді достатньо написати листа (laptopreview.org.ua[]gmail.com) з описом ситуації і ваша стаття буде виправлена або видалена з сайту.

Всі розміщені на сайті або його частинах матеріали є власністю laptopreview.org.ua і можуть бути нами використані в будь-яких цілях. Ці правила можуть змінюватись без попереджень і узгоджень в будь-який момент.

Перебуваючи на сайті, реєструючись, залишаючи повідомлення або відвідавши дану сторінку ви автоматично погоджуєтесь з умовами надання послуг. В іншому випадку ви зобов’язані негайно покинути сайт.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *