Заміна північного мосту ноутбука в сервісному центрі

Для власників ноутбуків не секрет, що найдорожчий і складний елемент будь-якого ноутбука – це його материнська плата. Надійна робота цього вузла гарантує швидкий обмін інформацією між різними вузлами комп’ютера. Якщо в роботі материнської плати виникають збої, цю проблему можна вирішити за допомогою заміни північного моста. Нагадуємо: самостійне виконання цієї операції може завдати серйозної шкоди комп’ютеру.

Щоб замінити північний міст в ноутбуці, необхідні спеціальні знання та досвід. Заміна північного мосту в ноутбуці по силам лише професіоналам. У спеціалізованому сервісному центрі в своєму розпорядженні є все необхідне, щоб забезпечити своїм клієнтам обслуговування високої якості. Це, як правило, широкий асортимент оригінальних комплектуючих і витратних матеріалів, а також штат висококваліфікованих фахівців.

У спеціалізованому сервісному центрі допоможуть у вирішенні наступних проблем:

  • Вихід з ладу маніпулятора.
  • Поломка екрану ноутбука.
  • Поломка північного моста.
  • Проблеми з клавіатурою.
  • Часте зависання ноутбука.

Причини поганої роботи північного моста

Однією з причин неякісної роботи ноутбука може бути пошкодження в мікросхемі. Щоб вирішити цю проблему, пошкоджену мікросхему акуратно випаюють, замінюючи її новою деталлю. Здавалося б, що тут складного? Але, тим не менш, цю операцію здатні виконати тільки досвідчені фахівці. Тільки звернувшись до професіоналів, можна бути впевненим в якості наданих послуг.

Часто буває, що сама мікросхема не ушкоджена, а проблема в з’єднанні з материнською платою. В такому випадку до заміни північного моста може і не дійти. Швидше за все, знадобиться лише його термоповітряна обробка в спеціальній печі.

Північний міст ноутбука працює напружено при високій тактовій частоті. В результаті цього він виділяє багато тепла. І якщо радіатор ноутбука засмітився, це тільки погіршує ситуацію. Найчастіше в результаті цього відбувається перегрів північного моста, і він виходить з ладу. У такій ситуації альтернатив його заміні немає.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *