Реклама та партнерство

Вітаємо на сторінці партнерів laptopreview.org.ua! Ми раді представити вам наш портал, який спеціалізується на новинах виробників портативної техніки, оглядах і тестах ноутбуків, лептопів та планшетів, а також на порівнянні характеристик моделей і рекомендаціях по їх вибору. У світі, де україномовні сайти про комп’ютери можна перелічити на пальцях, ми прагнемо забезпечити наших користувачів якісною та об’єктивною інформацією про найновіші тенденції та продукти у сфері комп’ютерних технологій.

З моменту нашого заснування у 2009 році, ми поставили перед собою мету допомагати українським користувачам у виборі та експлуатації ноутбуків. Ми віримо, що українські споживачі заслуговують на високоякісні інформаційні ресурси рідною мовою, і ми невпинно працюємо над тим, щоб забезпечити їх саме такою інформацією. Партнерство з laptopreview.org.ua відкриває можливості для взаємної вигоди, сприяючи розвитку технологічної обізнаності та забезпечуючи нашим читачам найактуальнішу інформацію про новинки ринку. Щодня наш сайт відвідує велика кількість зацікавлених користувачів, що надає безпрецедентні можливості для вашої реклами.

Про нас

Ось коротка історія проекту:

  • Сайт laptopreview.org.ua існує з 2009 року. Ми першими в Уанеті почали писати якісні огляди ноутбуків українською мовою. На сайті розміщено виключно авторські матеріали.
  • В 2010 році сайт пройшов відбір та потрапив до найбільш відомих та трастових каталогів сайтів в світі – DMOZ та Google Directory.
  • В 2012 році був визнаний найкращим сайтом місяця за версією рейтингу сайтів Уанету – PlanetUA.

Партнерство

На сайті можливо розміщення:
– графічної реклами;
– текстової реклами;
– конкурси, спонсорство, пресс-релізи, статті, т.п.
– тестів та оглядів ноутбуків з вашого магазину;
– інші види.

З пропозиціями, з питань партнерства та реклами на сайті, звертайтесь на електронну пошту на сторінці контактів.

Ось список поточних партнерських проектів:

Other partners we worked with:

Партнерство з laptopreview.org.ua – це можливість стати частиною динамічної спільноти, яка цінує якість, об’єктивність та професіоналізм. Ми прагнемо до співпраці з виробниками, роздрібними продавцями та іншими зацікавленими сторонами для створення контенту, який буде корисним та інформативним для нашої аудиторії. Наша платформа надає можливість презентувати ваші продукти та послуги широкій аудиторії українських користувачів, які шукають надійні джерела інформації про комп’ютерну техніку.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нашої спільноти та разом з нами працювати над забезпеченням українських споживачів найкращими ресурсами для вибору та використання ноутбуків та іншої портативної техніки. Партнерство з laptopreview.org.ua дозволить вам розширити вашу присутність на ринку, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів. Разом ми зможемо досягти нових висот у сфері інформаційних технологій та забезпечити наших читачів актуальною та корисною інформацією. Долучайтесь до нас сьогодні та станьте частиною успішної історії laptopreview.org.ua!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *