Хочу поміняти процесор у ноутбуці…

Наша друга стаття на тему заміни процесора у ноутбуках показує наглядно, що замінити процесор у лептопі не так вже і важко.
У попередній статті ми розглядали заміну процесора на прикладі ноутбука Dell XPS 1530. А у цій статті на прикладі заміни процесорів у Lenovo 3000 C100 0761-22U, Acer Aspire 4315, Gericom M66, HP/Compaq NX9105 бачимо що «не такий страшний вовк, як його малюють».
Цікаво те, що у всіх процесори від Інтел (Intel), а в HP/Compaq NX9105 – процесор від АЕмДе (AMD), що підтверджує те, що можна заміняти процесори як Інтел (Intel), так і АЕмДе (AMD).

Нагадаю вам, що перед тим як міняти процесор вам слід знайти інструкцію. Звісно, що гарантія при цьому переривається. На сайті Дел (Dell) можна стягнути інструкцію (service manual) для основних ремонтних робіт лептопу. Мені дуже подобається, що вони так роблять. Хотілось би ще щоб вони виставляли т. зв. номер деталі (part number) для клавіатур і інших частин своїх лептопів.

Отже, ось декілька відео, які покажуть як здійснити заміну процесора у ноутбуці (незважаючи на однакове зображення, всі ці відео різні):

Заміна процесора у Lenovo 3000 C100 0761-22U

Заміна процесора у Acer Aspire 4315

Заміна процесора у Gericom M66

Заміна процесора у HP/Compaq NX9105

Отож маємо інструкцію, підготували викрутки, залишається лише дві проблеми: купити процесор для ноутбука (пропозиції яких в Україні практично відсутні) та знайти його подешевше (як правило кращий процесор ніж ваш обійдеться вам близько у 200-300$).

3 thoughts on “Хочу поміняти процесор у ноутбуці…”

  1. Pingback: Що робити, якщо перегрівається ноутбук? | Модифікації | все про ноутбуки

Залишити відповідь