Як збільшити ресурс клавіатури в ноутбуці до її заміни?

Клавіатура, як ніяка інша деталь ноутбука, схильна до постійних механічних навантажень, проте, закладеного в ній ресурсу вистачає на довгі роки безперебійної роботи. Передчасна заміна клавіатури може знадобитися з вини самих власників ноутбука, які допускають потрапляння на неї рідких речовин, забувають очищати її від пилу, кидають на клавіатуру різні предмети або занадто емоційно вдаряють по клавішах.

Щоб продовжити експлуатаційний термін служби клавіатури, достатньо виконувати елементарні правила, про які не завжди пам’ятають власники ноутбуків. Абсолютно недостатньо проводити регулярне очищення клавіатури від пилу, приблизно раз на рік її необхідно піддавати глибокому очищенню в спеціалізованих майстернях.

Не слід брати ноутбук в приміщення з високою вологістю, наприклад, в баню або басейн. Від впливу вологи може отримати пошкодження не тільки клавіатура, але і більш важливі деталі, без яких ноутбук просто не зможе функціонувати. Відповідно, намагайтеся не приймати їжу під час роботи на ноутбуці, так як попадання на клавіатуру крихт або рідини можуть привести до виходу з ладу окремих клавіш або клавіатури в цілому.

Не допускайте падінь ноутбука, не кидайте на нього важкі предмети і не бийте по клавішах в пориві емоцій – тільки в цьому випадку Ви можете розраховувати на тривалу нормальну роботу свого пристрою.

Заміна клавіатури різних моделей ноутбука – відповідальна і складна операція, виконання якої слід довіряти досвідченим фахівцям сервісного центру. Ваші самостійні, некваліфіковані ремонтні дії можуть зашкодити іншим системам ноутбука, викликавши його нестабільне функціювання.

Залишити відповідь