Acer Aspire Timeline: тепер екологічно чистіші

Зменшення дешевшої енергії та зміна клімату змушує всі компанії переходити на більш зелене виробництво. Тепер такого висновку дійшла і компанія Acer. Їхні ноутбуки серії Timeline дозволяють економити ресурси та зменшувати викид вуглецю в атмосферу, оскільки вони можуть довше працювати від батареї (споживають менше енергії), а тепер у серії цих ноутбуків з’явились дві моделі, що вироблятимуться із матеріалів вільних від полівініл хлоридів (PVC) та бромовмісних вогнезахисних пластмас (BFR).

Проте ще залишається кабель живлення адаптера, що мабуть згодом теж буде екологічнішим.
На підтримку всього вище описаного позитивно впливає і те, що ноутбуки цієї серії отримали акредитацію на рівень Energy Star 5.0
Моделі Aspire 3811TZ and Aspire 3811TZG є обновленням Aspire Timeline 3810 (13.3″), що дуже гарно позиціонуються на ринку через свою компактність, довгий час роботи від батареї та невисоку ціну.

Коротка екологічна довідка.
За даними всесвітньовідомої екологічної організації Greenpeace бромовмісні вогнезахисні (БВГ)(BFR – англ.) матеріали впливають негативно на людське здоров’я. Також відомо, що ці матеріали є дуже стійкими до розкладання в природних умовах та, що найгірше, здатні до біоакумуляції (збиратись і накопичуватись у організмах людей та тварин). Також відомо, що в кінці терміну придатності при деяких перероблювальних методах з цих матеріалів вивільняється бром в інших небезпечних формах: бромід водню, бромовані діоксини. Мабуть, через це в ряді європейських країн заборонено використання цих матеріалів у речах повсякденного вжитку та іграшках для дітей.
Полівінілхлоридні (ПВХ)(PVC – англ.) матеріали (відносно дешевий вид хлорованого пластику) за допомогою додавання до них пластифікаторів широко застосовуються для ізоляції електропроводів. Проте його виробництво включає в себе використання мономер вінілхлориду, що сам собою є високотоксичним, канцерогенним і вибухонебезпечним матеріалом. При переробці і викидання матеріалів у смітник його часто спалюють, що вивільняє хлоровані діоксини, що є надзвичайно шкідливими для здоров’я людини. Також слід додати, що ці матеріали теж є надзвичайно стійкі до розкладання в природних умовах.

Залишити відповідь