Acer TravelMate 8×72 Timeline – нове слово у лінійці Timeline

Дизайн звичний для серії Timeline, тонкий та елегантний корпус.
Нові лептопи серії TravelMate 8×72 Timeline будуть використовувати найостанніші потужні процесори Intel® Core™ i7, i5 та i3 з чіпсетом Intel® HM55.

Завдяки технології TurboBoost, яка використовується чи не у всіх процесорах сім’ї Core™ і, яка динамічно керує ядрами процесора для оптимізації робочого навантаження та оптимізує його енергоспоживання є можливість збільшити тривалість користування від батареї.

Тобто вам не важко буде одночасно користуватись декількома програмами, створювати, редагувати цифрове відео, фото, музику. До цього, мабуть ви зробите це швидше ніж за допомогою процесорів Core™ 2 Duo.

Також чекаємо у цих ноутбуках потужних графічних карт.
Нові ноутбуки серії TravelMate будуть оснащені екранами Acer CineCrystal™ з LED-підсвічуванням, що в порівнянні звичайними екранами зберігають до 33 %. Розміри екранів мають бути 13,3″, 15,3″. Вага 1,6 та 2,6 кг відповідно.

У ноутбуках є місце для одного жорсткого диску, тому можете розраховувати на ємність до 640 Гб.

Також він оснащується зчитувачем карток та приводом для зчитування DVD-дисків.

Щодо портів та можливостей розширення можливостей не можу сказати точно, оскільки в прес-релізі пише, що через Acer ezPort IV тут є Ethernet, VGA, DVI-D та додаткові USB, мікрофон, та аудіо входи/виходи.

Клавіатура тут не звичайна, а ергономічна Acer FineTouch™ (а в моделі з екранами 15,6” ще й додаткова номерові клавіатура).
Тачпад підтримує керування одночасно декількома пальцями: зближення, прокрутка, перегортання сторінок.

Керування потужністю лептопу здійснюється одним дотиком за допомогою ґудзиків швидкого доступу програми Acer PowerSmart.
Звичайно, з такими енергозберігаючими можливостями лептоп відповідає вимогам ENERGY STAR®, EPEAT™, RoHS та WEEE.
Для зв’язку та спілкування лептопи цієї серії оснащуватимуться 3G, Wi-Fi®, Gigabit Ethernet та Bluetooth. Також буде можливість Інтернет-дзвінків з відео завдяки Acer Crystal Eye 1,3 МП камері.

Оскільки це бізнес ноутбук, то тут є і можливість пристою зчитування відбитків пальців.
Ваші дані можна буде резервно скопіювати натисканням ґудзика Acer Backup. Також тут буде застосована система система захисту жорсткого диску Acer DASP.

Це фото не є фотографією моделей серії, проте ця модель відноситься до серії TravelMate® Timeline, тобто дизайн має бути дечим схожим на неї.

Як і прогнозувалось у нашій статті про перспективи розвитку ноутбуків у 2010 році всі виробники потихеньку закінчують до розпродаж своїх лептопів з процесорами Core 2 Duo і переходять до продажу лептопів з новими процесорами.

Залишити відповідь