Нові моделі лептопів Acer Aspire 8942 та Aspire 5942

Нові моделі лептопів Aspire 8942 та Aspire 5942 будуть оснащуватись найостаннішими процесорами сімейства Intel® Core™ i7 та Core™ i5 для того, щоб ми, користувачі, могли все робити швидше і одночасно: редагувати фото, надсилати електронні повідомлення, дивитись відео, створювати документи, під’єднавши смартфон до лептопу.

Екрани CineCrystal™ 18,4″(1920×1080) та 15,6″(1366×768), співвідношенням сторін 16:9 тепер з дизайном «без рамки», що покращує сприйняття відео. Також вони матимуть LED-підсвітку, що не лише збільшує яскравість екрану, а й робить його більш екологічним (немає ртуті) та продовжує тривалість користування від батареї.

Також для розваг та перегляду фільмів тут є звукова система Acer CineSurround з Acer Tuba CineBass booster (субвуфером), що видає звук якості 3-го покоління Dolby Home Theater®.
Тут може бути встановлено ТВ-тюнер та зчитувач Blu-ray Disc™.

Поряд з звичною клавіатурою тут є Acer MediaTouch консоль, де зосереджені всі необхідні важливі ґудзики швидкого доступу.

Тачпад підтримує одночасне натискання декількома пальцями та всякі зручні рухи: перегортання сторінок, зближення, прокручування круговим жестом. Також є ґудзик вимкнення тачпаду, щоб ви випадково на нього не натиснули.

Нові ноутбуки будуть використовувати оперативну пам’ять типу DDR3 з підтримкою до 8 Гб.

Завдяки жорстким дискам ємністю 640 Гб, ви можете отримати сумарно 1280 Гб постійної пам’яті.

Також вони обладнуватимуться multi-in-1 зчитувачем мультимедійних карток.
Зв’язок та спілкування здійснюватимуться за допомогою Wi-Fi, Gigabit LAN, опційним Bluetooth® 2.1, Acer CrystalEye веб-камери.

Також ці лептопи будуть оснащені зчитувачем відбитків пальця.

Ось такі новини від Acer-а.

Залишити відповідь