Dell на CES 2010: 11-дюймовий ігровий лептоп та інші новинки

Сьогодні Dell створює нову нішу для ігрових лептопів.
Над портативний ігровий лептоп Alienware M11x на сьогоднішній день є першим і найменшим в світі ігровим лептопом, а отже і найпотужнішим. Цей лептоп буде мати в собі графічну карту, такої ж потужності, як в 15” ігрових лептопах (подейкують, що їх буде навіть 2: одна більш потужна, а друга – менше енергоспоживаюча для продовження роботи “на батареї”).
Екран високої чіткості (HD) 720p.
Про процесор не відомо нічого. Я гадаю, що це буде точно Core i3 або Core i5.

Також Dell повідомила про:

– оновлення лінійки Inspiron-ів 14, 15, 17, які тепер будуть оснащуватись процесорами Intel Core i3. Бачимо, що дуже сильно ззовні ці лептопи не змінились. Нові Inspiron-и очікуються в продажі у США починаючи ж кінця січня 2010.
– оновлення лінійки Studio 14, 15, 17: тепер вони будуть оснащуватись потужнішими, ніж Inspiron процесорами: Intel Core i5 and i7 та іншими процесорами сімейства Intel Core i. Як ми і прогнозували почався перехід на процесори Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, в зв’язку з тим, що Intel припиняє випуск Core 2 Duo.
– оновлення лінійки Alienware. Тепер Alienware з найновішими процесорами Intel Core i5 and i7. Хоча ми вже бачили , що Alienware M15x пів року продається з процесором Intel Core i7. Тепер буде більший вибір та додасться Intel Core i5.Також компанія запропонувала свій смартфон на базі операційної системи Android, що плануються запустити в продаж у 2010 році та концепт 5-ти дюймового планшету для Інтернету.
Мабуть не доречно відносити цей пристрій до конкурентів Apple tablet (в нього більший екран). Цей пристрій скоріше конкурент для Nokia N810, або її новішої моделі: Nokia N900

3 thoughts on “Dell на CES 2010: 11-дюймовий ігровий лептоп та інші новинки”

  1. Pingback: ASUS UL20 | ASUS | все про ноутбуки

  2. Pingback: Alienware M11x: найменший найпотужніший лептоп в світі | Новини | все про ноутбуки

  3. Pingback: Toshiba Libretto W105 – перший двоекранний лептоп в світі | Toshiba | все про ноутбуки

Залишити відповідь