Samsung X420: 9 годин роботи без підзарядки

Сьогодні тривалий час роботи ноутбука від батареї не новина, а радше новий стандарт для лептопів.
X420 є одним з перших ноутбуків класу „All Day Computing” від Samsung.
Отже які технології та пристрої дозволяють цьому ноутбуку так довго утримуватись від дозаряджання?

В першу чергу це 14,0-ти дюймовий HD (1366 x 768, 16:9) екран з світодіодним (LED) підсвічуванням, процесор наднизького вольтажу Intel Core 2 Duo Processor SU7300 (1,30 ГГц, 800 МГц, 3 Мб кешу рівня L2, споживає 10 Ватт), вбудований графічний пришвидчувач Intel GMA 4500 MHD, ефективніший по споживанню енергії чіпсет материнської плати (Intel GS45 + ICH9MS), відсутність таких пристроїв, як CD/DVD –привід, 56k-модем, IEEE1394-картка, WWAN-картка, PC/Express CardBus, мабуть і динаміки по 1,5 Вт x 2 (а не по 2 Вт, як у моєму Dell).

Проте неправильно думати, що відсутність окремих пристроїв та карток шкодить цьому ноутбуку, адже тут достатньо пристроїв для створення/об’єднання в мережі: мережева карта Ethernet 10/100Мбіт, Bluetooth 2.1 + EDR (у окремих конфігураціях) та бездротова картка (Wi-Fi) з підтримкою протоколу 802.11 bg/n, 3 USB входи; також однозначно позитивно на продуктивність та швидкодію даного ноутбука впливає оперативна пам’ять DDR3 та двоядерний процесор з кешом 2-го рівня 3 Мб.

Приємно знати, що тачпад реагує на доторкання одночасно декількома пальцями та наявність веб-камери у всіх комплектаціях.
Якщо вам забракне розміру екрану ви легко можете вивести зображення на великий монітор чи навіть телевізор, використовуючи VGA чи HDMI-кабель, що продається окремо.
Серед недоліків можна виділити зчитувач карток, який читає лише 3-в-1 (SD, SDHC, MMC) карти. А хотілось би ще хоча б xD.

З вигляду даний ноутбук справляє позитивне враження: має гарну глянцеву поверхню, компактний, заокруглені кути, невелика вага (1,76 кг) та може достойно конкурувати з такими ноутбуками, як Dell Inspiron 14z та іншими подібними моделями.

Не знаю чим саме, але чомусь він мені дуже нагадує Samsung R20. Хоча класи у них різні, проте, можливо, схожою клавіатурою? Мабуть.

Насамкінець про ціну даного ноутбуку: сьогодні його ціна близько 815 $ (модель NP-X420-JA02UA). Також за 600 $ доступна дешевша комплектація: з слабкішим процесором (Intel Celeron ULV SU2300 1.2 ГГц) та дещо меншим жорстким диском (250 Гб замість 320Гб). Назва дешевшої моделі NP-X420-JA01UA
Також дуже приємно і не можливо не відзначити, що інформація про цей продукт на офіційному сайті компанії є українською мовою. На жаль на сьогоднішній день це рідкість у офіційних сторінках виробників ноутбуків, що продаються в Україні.

Залишити відповідь