Ноутбук за 1000 грн – реальність?

Ноутбук за 1000 гривень це зовсім не міф. Якщо ви думаєте, що сьогодні нереально купити ноутбук за такі гроші – то ви помиляєтесь.

І ось чому:

Спершу спробуємо довідатись що можна знайти в Україні за такі гроші.

Купити ноутбук в Україні за 1000 гривень

В Україні на відомих сайтах з приватними оголошеннями та інтернет-аукціонах за 1000 гривень можна купити вживаний ноутбук. Це буде лептоп приблизно 12-ти річної давності із процесором Intel Pentium M, рідше із процесором AMD тих же років.

У цьому лептопі у вас буде Wi-Fi, приблизно 1-2 Гб оперативки та близько 80 Гб постійної пам’яті. Якщо пощастить то у вашому ноутбуці буде більше пам’яті і, може, ще й веб-камера та Bluetooth.

Приблизні моделі вживаних ноутбуків, які продаються в нас за такі гроші: Samsung R20 Plus, Asus Z9100L, Acer Aspire 5520, DELL Latitude C510, Dell Inspiron 2200.

Ноутбук за 15000 грн.: яку модель вибрати в 2023 році

Планшет за 5000 грн: яку модель вибрати в 2023 році

Можливості ноутбука за тисячу гривень

Ви все ще зможете переглядати улюблені сайти, такі, як instagram, tiktok, twitter, facebook, odnoklasniki, tanki online, world of tanks, youtube, ex.ua та безліч інших.

Не розраховуйте, що ви зможете спокійно переглядати відео в Full HD якості і вище. Проте подивитись фільм в DVD-якості для такого ноутбука – без проблем.

Також ви цілком нормально зможете під’єднати цей ноутбук до “плазмового” телевізора чи монітора.

Проте не чекайте від такого ноутбука високої продуктивності та тривалого користування від батареї.

Корисні поради

Якщо чесно, то особисто б я вибирав ноутбук за 1000 грн по таким параметрам:
1) Купити якнайпотужнішу машину із не діючою (або взагалі відсутньою) батареєю та без жорсткого диску. Головне, щоб ноутбук вмикався і справно працював “від розетки”. Цілком нормально підійдуть бізнес-моделі із лізингу.
2) Поки що ноутбук може працювати та завантажуватись від флешки (є багато Linux-дистрибутивів, що підтримують таку функцію, а улюблені документи та роботу можна тримати в інтернеті: існує безліч безкоштовних хмарних сервісів)
3) По мірі того як з’являтимуться гроші – докупив би собі нову нормальну батарею та жорсткий диск (адже після 12-річного користування ймовірність того, що “рідна” вбудована батарея та жорсткий диск працюватимуть ще довго – повірте мені – дуже мала). Для цього радимо вам обов’язково використати корисні поради як вибрати жорсткий диск для ноутбука. Встановити жорсткий диск в ноутбук – теж не така велика проблема.

Висновок

Купити ноутбук в Україні за 1000 гривень можна. Це буде ноутбук 12-тирічної давності та використовуватиме процесор Intel Pentium M. З цим ноутбуком без проблем зможемо подивитись цікаві відео в інтернеті та переглянути пошту на улюблених сайтах.

Тяжко сказати чи варто за такою ціною замовляти ноутбук з США: адже при сьогоднішньому курсі (в 2015) 1000 гривень приблизно це 40 доларів США. Доставка з США коштуватиме вам додаткових 20 доларів.

Проте, якщо в вас є можливість перевірити ноутбук на місці в США – то обов’язково везіть цей ноутбук із США (адже там вони дешевші і за таку ціну купите потужнішу машину вже на базі процесора Intel Core 2 Duo). Про це читайте у наших наступних статтях.

1 thought on “Ноутбук за 1000 грн – реальність?”

Залишити відповідь