Огляд HP ProBook 4710s: 17-дюймовий ноутбук бізнес-серії

HP ProBook 4710s – це 17-дюймовий ноутбук бізнес-серії від Hewlett-Packard. Цей ноутбук позиціонується компанією як дешевша альтернатива для Elitebook, ціна на нього в магазинах починається приблизно з 900$.

Цей ноутбук, як і вся лінійка моделей ProBook, скоріше всього призначений для малого та середнього бізнесу, для так званого „середнього класу”, тобто він має бути заміною для громіздкого десктопа і в той же час повинен виконувати всі його функції – забезпечувати збалансовану функціональність для його власників.

Іноді буває, що ноутбуки середнього рівня „грішать” не дуже якісною збіркою та дешевим пластиком, але до цього ноутбука це твердження не відноситься. Загалом можна сказати, що його корпус подібний на корпус EliteBook 8730 і він виглядає солідно і стильно. Крім того при вазі приблизно в 3,3 кілограми він достатньо легкий для того, щоб його комфортно переносити як по офісу так і на більші відстані.

Загальна комплектація ноутбука виглядає так:

Крім того до ноутбука HP додає HP 3D DriveGuard (захист вінчестера), HP ProtectTools, Device Access Manager, HP Spare Key, HP Disk Sanitizer, File Sanitizer, McAfee Security Solution. Не знаю чи знайомі вам ці назви, і можливо в майбутньому ми опишемо використання деяких з цих утиліт.

Варто також сказати декілька слів про дисплей. Як я вже писав, він 17.3-дюймовий і підтримує розширення 1600 x 900, широкоформатний (16:9). Контраст, кольори та якість картинки і кути догляду в цьому екрані є на достатньо високому рівні.

Звук в ProBook 4710s гірший за екран – він достатньо голосний, однак йому не вистачає діапазону як на верхах так і на низах. Але це не завадить використовувати його наприклад для презентацій в офісі.

Також відмічу розміщення портів – ні одного з них немає ззаду ноутбука, що є безумовно зручно, а найбільш використовувані USB-порти розміщені парами по бокам.

Дивлячись на комплектацію ноутбука за його продуктивність не варто переживати – процесор Intel Core 2 Duo P8700 з частотою 2533 MHz, 3 MB кешу, шиною 1066 MT/s, який випущений в грудні 2008 та 4GB оперативної пам’яті дозволяють з впевненістю про це говорити.

Що можна сказати в якості висновку: HP ProBook 4710s – безумовно непоганий ноутбук, який знайде свого покупця. Поєднуючи в собі високий стиль, доступність ціни, продуктивність і високу якість зображення, ноутбук дозволяє з легкістю впоратися з будь-якими завданнями.

2 thoughts on “Огляд HP ProBook 4710s: 17-дюймовий ноутбук бізнес-серії”

  1. Pingback: Найкраще з 2009 | Аналітика | все про ноутбуки

  2. Pingback: HP Folio 13-2000: перший ультрабук від HP для бізнесу

Залишити відповідь