Найкраще з 2009

Ми відібрали найкращі публікації 2009 року за версією наших читачів. Ось вони:

iPhone 3G S – iPhone можна вже вважати символом компанії Apple і навіть символом епохи. Він є втіленням мрій багатьох людей, але також і має свої недоліки. Докладно про всі аспекти iPhone 3G S в найкращому огляді цього пристрою у всьому Уанеті.

ASUS Eee PC 1000HE – якщо вас цікавлять нетбуки, то серія Eee PC від Асуса це саме те, що вам потрібно. Один з субноутбуків цієї серії ми і протестували.

Відеокарта NVIDIA GeForce G102M – при виборі ноутбука відео карта має дуже важливе значення. Карти серії 100M від NVIDIA зараз є чи не наймасовішими в нових ноутбуках. Модель G102M же споживає серед них найменше енергії, виділяє менше тепла і коштує дешевше.

Asus – серія К – нова серія ноутбуків від компанії Асус хоча і вийшла зовсім нещодавно, але вже встигла показати хорошу динаміку на ринку лептопів. Приємний дизайн, достатня продуктивність і низька ціна – ось складові успіху цієї серії.

Dell Inspiron 14z – ця модель заслужено була сприйнята публікою. Він тонкий (всього 26.3 мм), вага теж невелика (1,99 кг) і має достойні характеристики. Загалом Inspiron 14z – це хороший вибір.

HP Pavilion dv7t – це ноутбук, який цілком вам може замінити десктоп. У ньому є все, що вам необхідно і навіть трохи більше. Переконайтесь в цьому самі прочитавши наш огляд.

Acer Extensa 5230 – шукаєте ноутбук бізнес – класу? Тоді вам безумовно варто звернути увагу на Extensa 5230. Ергономічна клавіатура, низька ціна в порівнянні з конкурентами та багато інших можливостей.

HP ProBook 4710s – ще один варіант бізнес-серії, на цей раз від компанії HP і в вигляді 17-дюймового ноутбука. Стиль, доступність ціни та продуктивність – ось коротке резюме цього ноутбука.

Залишити відповідь