Ноутбуки якої фірми найкращі?

Приступаючи до теми “який ноутбук краще купити” одразу хочеться дуже багато всього розповісти. Проте ми все-таки постараємось стисло описати все, щоб зекономити ваш час.

Вибираючи найкращий ноутбук ми виділяємо декілька номінацій, щоб визначити якої фірми ноутбук в якій номінації найкращий. Після цього ми вирішимо який бренд має найбільше балів в кожній номінації.

Найгарніший ноутбук

Скільки існують ноутбуки – постійно точаться дискусії які ноутбуки найкращі? З кожним роком компанії виробники вигадують щось нове, оригінальне і титул “найгарніший ноутбук” переходить іншій компанії. Говорячи про дизайн, зразу на думку спадає Apple MacBook Air. Цей лептоп справді тонкий, проте не забуваймо, що дизайн цього лептопу не змінювався практично 5 років.

Проте особливим дизайном вирізнився не тільки Apple: Dell Adamo XPS- ноутбук теж цілком гідний уваги. Звісно, що цей ноутбук має далеко не ідеальний дизайн, проте мені здається що це не головне: головне, що він екстраординарний.

Найближче за товщиною корпусу до Apple MacBook Air наблизився Asus Zenbook UX31E. Тому його теж додаємо в цю категорію.

Також компанія Asus має ще один мультимедійний ноутбук, що здатен здивувати своїм зовнішнім виглядом: Asus NX90JQ – 18-ти дюймовий портативний мультимедійний центр, що також може претендувати на номінацію ігровий ноутбук.

Більш повніше про це у нашій статті про ультратонкі і оригінальні ноутбуки.

Найпотужніший ноутбук

Можливо хтось і вважає, що найпотужніший ноутбук – 17-тидюймовий MacBook Pro, чи скажімо “геймерський” Razer Blade 2015, чи може Alienware 17 R2, ASUS ROG G750, MSI GT70, HP ENVY – 17, Lenovo Y70-70. Проте це не так.

Якщо ви шукаєте найпотужніший комп’ютер в корпусі лептопу то вам слід придивитись на такі комп’ютери, як EUROCOM Panther 5D.

Ці мобільні робочі станції можуть оснащуватись найсучаснішими надпотужними графічними картами (як наприклад NVIDIA GeForce GTX: 980M (8ГБ DDR5(2х4Гб у SLI)) та відповідно найпотужнішими процесорами Intel Core i7-4960X Extreme (6-ядер) чи Intel XEON E5-2697 v2 (12 ядер)).

Схожі комп’ютери продають @Xi Computer, GoBOXX.

Найпотужніший ноутбук до 500$

В цій номінації однозначні лідери Acer та HP.

Acer E5-571G-38VF (Intel Core i3 4030U (1,9ГГц), 4Гб RAM, 500Гб HDD, NVIDIA GeForce GT 820M (1 GB GDDR3), 15,6″ екран, Windows 8.1

HP Pavilion 15-p043nr (AMD A10 (4х2,1ГГц), 8Гб RAM DDR3L, 1 Тб HDD, AMD Radeon HD 8610G (немає власної пам’яті, бере з оперативки), 15,6″ екран, Windows 8.1

Найміцніший корпус

У цій категорії першість однозначно належить Panasonic Toughbook. Питання лише якій моделі. Зваживши всі “за” і “проти” надаємо титул найвитриваліший ноутбук ноутбуку-трансформеру Panasonic Toughbook CF-C2 за те, що він має високу міцність і надійність та має можливість перетворення в планшет.

Найкращий ультрамобільний ноутбук

В цю категорію попадають не лише суперпортативні легкі ноутбуки, але й ті, у яких тривалість користування від батареї найдовша.

Lenovo ThinkPad X240 має вбудовану внутрішню незємну батарею, а також ще одну ззаду, яку можна заміняти під час того, як ноутбук працює. Завдяки цій технології ноутбук може працювати вічно, поки в вас не вичерпаються зарядженні акумулятори. Але якщо серйозно, то рекорд користування – 20 годин переглядання сторінок в мережі інтернет.

Висновки

Сучасне різноманіття ноутбуків настільки велике, що дуже тяжко однозначно відповісти на питання: якої фірми ноутбуки найкращі. Але все-таки, відповідаючи на запитання яка найкраща фірма ноутбуків, ми вибрали компанію Asus, так, як ця компанія завжди першою випускає моделі з найновішими процесорами, її ноутбуки вирізняються гарним дизайном та продуктивністю.

Якщо ви не знаєте який ноутбук краще купити, то наша порада вам – не дивіться дешеві моделі до 500$. Не можливо однозначно сказати який ноутбук краще бізнес моделі середнього рівня чи мультимедійні моделі середнього рівня: кожен вирішує сам для себе. Якщо дозволяє гаманець – купуйте найкращий ноутбук в даній серії. Тоді вас не цікавитиме питання заміни ноутбука найближчі 4-5 років.

Якщо ви хочете купити хороший ноутбук, то завжди знайдете ноутбуки хорошої якості корпусу та апаратного забезпечення в таких бізнес-моделях, як Lenovo Thinkpad та Dell Latitude. Ці серії ноутбуків славляться хорошою якістю збірки і міцним надійним корпусом.

Залишити відповідь