Рейтинг найкращих ноутбуків 2012: які новинки варто купувати?

Традиційно всі ноутбуки оновлюють апаратне забезпечення двічі на рік, з виходом нових процесорів Intel.

Не винятком став і цей рік. З виходом 22-нанометрових процесорів на базі платформи Ivy Bridge оновились ноутбуки для розваг та бізнесу основних компаній: Dell, HP, Samsung, Toshiba, Lenovo, Asus, Apple та інші.

Серед ноутбуків 2012 року виробництва є дуже багато цікавих моделей.

Ноутбуки

У цьому році чекали оновлення ноутбуків сімейства MacBook. Проте ніхто не очікував, що новий MacBook вийде із Retina дисплеєм. Цей ноутбук без сумніву є дуже великим проривом і досягненням компанії Apple, що ставить їх знову в позицію “рушії прогресу”.

Згадуючи успіх MacBook Air (дивись статтю тонкі і легкі ноутбуки: боротьба за найтонкіший корпус), чекаємо лептопи із такими екранами від інших виробників через 1-2 роки. Цей лептоп найбільше заслуговує на звання “найкращий ноутбук 2012” і є переможцем у рейтингу ноутбуків 2012.

Гарними є також лептопи: Lenovo G570 та Lenovo Z570: недорогі лептопи із великим вибором моделей для будь-якого гаманця.

Ноутбуки компанії HP, що вийшли в 2012 році теж відзначились успіхом: компанія оновила основні моделі HP Pavilion dv6t, Pavilion g6, HP Probook 4530s, а також випустила декілька ультрабуків: HP Folio 13, HP ENVY Ultrabook 6t, HP ENVY Spectre XT.

Серед найкращих відеокарт для ноутбуків у рейтинг очолюють: nVidia GeForce GT 650m (384 Cuda ядер), nVidia GeForce GTX 680m (1344 Cuda ядер), ATI Radeon HD 7850 та ATI Radeon HD 7950.

Нетбуки

Серед нетбуків суттєвих оновлень не відбулось. Це факт, що нетбуки вимирають, як клас лептопів. Останні нетбуки на процесорах Intel вийшли ще минулого року: Asus Eee PC X101CH, EeePC 1225C. Фактично сьогодні цей сегмент підтримують лише Acer, Asus, Lenovo і Samsung, частково завдяки проекту Chrome OS.

Передусім цього року великим проривом стали ультрабуки: завдяки старанню Intel цих ноутбуків стає все більше і більше. Відверто кажучи на фоні сучасних тенденцій та розвитку “хмаркових” технологій і сервісів, потреба в оптичному приводі для лептопу зникає. А тому все більшого і більшого поширення набувають лептопи без оптичних приводів, серед яких левова частка – ультрабуки.

Ультрабуки

Як і планувалось у 2012 році ринок ноутбуків просто атакували ультрабуки. Прагнення компанії Intel, яка очікувала, щоб до кінця 2012 року частка ультрабуків зросла до 40% від всього обсягу проданих лептопів не виправдались, проте різноманіття ультрабуків на сьогодні дуже і дуже велике.

Великим очікуванням 2012 року є Lenovo IdeaPad Yoga, який був презентований на CES 2012 (на початку року). Особливість цього лептопу у тому, що це ультрабук – планшет: екран цього тонкого і легкого ноутбука перевертається на 360 градусів, утворюючи при цьому великий планшетний комп’ютер.

На офіційному сайті вже є сторінка цього лептопу, проте він досі не надійшов в продаж. Перше говорили про вихід цього лептопу із з’явою процесорів платформи Ivy Bridge. Тепер подейкують, що цей лептоп з’явиться одразу з офіційним виходом Windows 8. Цей лептоп переможець у рейтингу очікувана новинка 2012.

Компанія Sony також випустила новинки-ультрабуки: серія Sony VAIO S.

Компанія Самсунг активно включилась у течію ультрабуків, випустивши на ринок такі моделі, як Samsung Series 5 Ultra NP530, Samsung 900X3.

Висновок

У категорії “найкращі ноутбуки 2012” безумовно лідирують ультрабуки: гарний дизайн, тонкий профіль і мала вага, висока продуктивність і тривалість користування від батареї.

Саме до цих лептопів зараз прикуто найбільше уваги.

Спеціально для того, щоб легше було вибрати ультрабук ми створили список усіх моделей ультрабуків.

Якщо ви хочете купувати ноутбук і “бути в моді” це без сумніву має бути ультрабук.

Залишити відповідь