IPad з’явиться наприкінці травня

Ажіотаж навколо нових планшетів від Apple – Ipad-ів не спадає. Apple стверджує що вже продав більше 500,000 планшетів лише за перший тиждень доступності пристрою. Це вражає і схоже стало несподіванкою навіть для самих „еплівців”. В результаті такого ажіотажного попиту Apple змушений був заявити про відкладення запуску світових продажів IPad-у – вони з’являться вкінці травня. Причина не була офіційно названа, однак я підозрюю, що очевидно такий неочікуваний попит викликав дефіцит пропозиції, і така затримка – це вимушений крок компанії.

 

Щоправда чекати доведеться не всім: в США покупці отримають свій попередньо замовлений IPad вже 30 квітня. В цей же день він повинен з’явитись і у магазинах. Також є інформація, що без проблем можна купити у Азії, а саме в Тайбеї (Тайвань), але ціни за таку передпрем’єрну покупку дещо вищі.

Офіційні ж ціни на Ipad 3G в Америці такі: за модель з 16GB треба викласти 629$, за моделі з 32GB та 64GB ще більше – 729$ та 829$ відповідно. Що ж буде у Європі поки не зрозуміло.

2 thoughts on “IPad з’явиться наприкінці травня”

  1. Pingback: WePad: європейський виклик iPad-у | Інші виробники | все про ноутбуки

  2. Pingback: iPhone 4: знову революція у світі смартфонів | Apple | все про ноутбуки

Залишити відповідь