“Білий екран” на планшеті – що робити?

Поява суцільного білого екрану на сучасному планшеті – далеко не рідкість. І існує безліч причин, чому так відбувається. Залежно від джерела проблеми є кілька методів позбавлення від білого екрану. Ми хочемо з вами поділитися основними причинами виникнення білого екрану і розповісти про декілька способів, як побороти цю несправність.

Механічні ушкодження

Згадайте, чи не було останнім часом падінь або ударів гаджета. Якщо новенький якісний планшет піддати грубим механічних пошкодження, то може вийти з ладу матриця або одна з мікросхем, які відповідають за справну роботу дисплея. В такому випадку самостійно відремонтувати планшет у вас не вийде, допоможе тільки заміна несправних деталей на нові в сервісній майстерні. Як правило, матриця – недешева деталь, тому з сучасними планшетами слід поводитися обережно. Якщо після падіння з’ясувалося, що просто відійшов шлейф, потрібно буде просто вставити його на місце.

Попадання вологи

Намокання сучасного планшета призводить до корозії, окислення і іржі механічних складових гаджета. Дані компоненти можна прочистити і все запрацює, як і раніше, але дану процедуру краще довірити професіоналам.

Невдала прошивка

Можливо, встановлена ​​неправильна прошивка або ж процес пройшов з помилками. В даному випадку необхідно спробувати перепрошити сучасний планшет повторно, попередньо уважно прочитати інструкцію по грамотної прошивці. Необхідно також вибрати «правильну» версію прошивки.

Після перезавантаження гаджета

Під час включення ви спостерігаєте білий екран. Скористайтеся кнопкою «Reset» на корпусі сучасного планшета. Якщо ви вже досить довго користуєтеся девайсом, дана несправність може виникнути через термін придатності внутрішніх компонентів. Якщо після «Reset» проблема не зникла, це питання може вирішити перепрошивка, але довірити такий нюанс слід фахівцям в майстерні.

Неможливо визначити причину

Можливо, ви давали покористуватися планшетом другу чи родичу, а назад отримали девайс з білим екраном. В такому випадку ви не визначите джерело несправності самостійно, вам знадобиться допомога сервісної майстерні. Саме в таких центрах майстри визначать причину і полагодять ваш планшет.

Залишити відповідь