Час автономної роботи Asus ROG Zephyrus Duo 15 без підзарядки батареї

В ASUS є лінійка інноваційних ноутбуків ROG, відомих своєю якістю і продуктивністю. Який ж час автономної роботи Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE без підзарядки?

Пам’ятайте, що мова йде про ноутбук з потужними компонентами, та тонким корпусом (товщиною близько 21 мм) і двома екранами для управління. Попереднє покоління працювало максимум 4 години на звичайних офісних додатках, що в будь-якому випадку було хорошим результатом. З новим Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE я зміг регулярно вичавлювати майже 6 годин, що, на мій погляд, є феноменальним результатом.

Я весь час використовував два дисплея, хоча ScreenPad Plus 2.0 використовувався в масштабованому розширенні FullHD, а не у вихідному 4K. Навіть тоді все виглядає досить добре. Я не знаю, скільки часу витримає варіант Zefira з екраном 4K 120 Гц, але моя тестова копія з екраном FullHD 300 Гц могла легко витримати 5 годин перегляду відео на Netflix і трохи більше 6 годин поєднання Інтернету браузера, Slack і Spotify. Звичайно, під навантаженням час автономності зменшується – в Lightroom я міг обробляти фотографії максимум дві години, і я повинен відзначити, що продуктивність ноутбука помітно нижча від батареї. Проте, як для такої потужної машини Zephyrus Duo 15 SE забезпечує більш ніж задовільний час безвідмовної роботи.

Однак унікальність Zephyrus Duo 15 SE складно описати словами. Безумовно, це вражаюча машина. Незвичайний комп’ютер, але в той же час надзвичайно функціональний в своїй нетиповасті. І ми дійсно маємо справу з машиною, яка не має собі рівних. Поєднання Ryzen 9 5900HX і RTX 3080 робить Zephyrus Duo 15 SE інструментом, здатним протистояти будь-яким викликам, і ігровою машиною, здатною протистояти будь-яким титулам – як сьогодні, так і через кілька років.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *