Як використовувати планшет в якості монітора

Багато власників сучасних планшетів намагаються використовувати свої девайси на всю міць. Особливо цікава ідея – використовувати планшет як монітор комп’ютера.

На сьогоднішній день для цієї операції поки не існує відповідного HDMI перехідника, оскільки в планшеті даний роз’єм є виходом. Це означає, що сучасні планшети можуть передавати інформацію на інші пристрої, а от приймати, на жаль, не може.

Але це не означає, що у вас нічого не вийде. Використовувати планшет в якості монітора можна за допомогою програмного забезпечення, яке допоможе гаджету:

  • замінити стандартний монітор – цей варіант підійде в разі, коли основний монітор несправний;
  • перетворитися на додаток до основного монітора – на планшеті буде дублюватися вся інформація, яку видно на моніторі;
  • стати продовженням монітора – на основному моніторі ви можете дивитися відеоролики, а на планшеті – управляти програмами, читати пошту, переписуватися з друзями.

Установка програми на планшет

Подібну програму для перетворення планшета в монітор ви можете знайти в Інтернеті (наприклад IDisplay, SpaceDesk чи інші). Все що вам знадобиться – це USB шнур і встановити програму і на комп’ютер і на планшет.

Етапи установки:

  • викачуємо програму на комп’ютер, а на планшет – завантажуємо з магазину Google Play;
  • встановлюємо і одночасно запускаємо програму на комп’ютері і планшеті;
  • знаходимо пункт меню в програмі «додати сервер»;
  • підключаємо планшет до комп’ютера за допомогою USB кабелю;
  • вводимо IP, номер порту, ім’я – ця інформація доступна в треї програми;
  • вибираємо один із запропонованих варіантів запуску – відхилити підключення планшета, підключити один раз, автоматично підключатися кожного разу.

Можливо, монітор згасне на кілька секунд, після чого робочий стіл на комп’ютері відобразиться на планшеті.

Далі вам доведеться вибирати, яку роль буде відігравати планшет: як основний монітор, дублюючий або розширення робочого столу. Для цього на комп’ютері заходимо в налаштування ОС Windows і вибираємо дозвіл дисплея.

Після всього перезавантажте комп’ютер і відключіть основний монітор. Після включення системного блоку, автоматично запуститься програма, ви підключіться до неї через планшет і побачите відображення робочого столу.

Як бачите, нічого складного немає. Багато користувачів сучасних планшетів намагаються використовувати свої гаджети на 100%, проробляючи подібні експерименти.

Залишити відповідь