Categories Аксесуари

Як вибрати сумку для ноутбука

Ноутбук, досить тендітна і, при цьому, дорога, часом вартістю в кілька зарплат свого власника, річ. Оскільки ноутбук купують для мобільності – природно, що його регулярно кудись носять і, не у всіх, звичайно, але завжди є ризик упустити його і розбити.

Сумка ж, виготовлена ​​для його перенесення, покликана захистити цінне майно від пошкоджень. Ось тільки далеко не всі сумки зі своїм завданням справляються. На що ж звернути увагу при виборі сумки, яка виявиться хорошою і виправдає Вашу довіру?

1. Почнемо з того, що відкинемо в сторону всі занадто м’які моделі. Звичайно зшита на фабриці, або в ательє, сумка – це не жорсткий ящик, але по периметру повинен бути досить товстий і пружний каркас, здатний добре амортизувати.
2. Розмір сумки – ноутбук не повинен «бовтатися» в своєму відділі з боку в бік. Сумка повинна добре підходити за розміром, щоб Ваш переносний комп’ютер входив туди з легким натисканням. Також необхідний фіксатор по висоті.
3. Зарядний пристрій повинен лежати в своєму відділенні, причому необхідно, щоб між ним і ноутбуком була жорстка перегородка.
4. Вибираючи сумку подбайте про своє зручність – нехай в ній будуть різні кишеньки для ручок, флешок, дисків.
5. Ще необхідно відділення для зошитів і книжок: щоб не доводилося, кожен раз коли Ви дістаєте пару документів, відкривати комп’ютер.

Загалом, у виборі такої важливої ​​речі як сумка для ноутбука, не варто скупитися, купуючи не зручну і не надійну річ – розбитий ноутбук, навіть якщо це недорога модель – набагато більша втрата, ніж покупка дорогої, але гарною і надійної сумки.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *