Як підключити Wi-Fi роутер до ноутбука

Щоб повноцінно користуватися ноутбуком вдома, люди створюють власну мережу Wi-Fi. Звичайно, буде потрібно підключити відповідне обладнання, правильно його налаштувати. А для цього потрібні деякі знання.

Все починається з покупки Wi-Fi роутера, який може створювати бездротові мережі. При покупці звертають увагу на головні параметри роботи: безпеку і тип сигналу. Будинковий роутер підключають до мережі, далі включають обладнання. В роз’єм WAN або Internet підключають кабель інтернету. У комплектації з роутером йде мережевий кабель, який підключають як до роутера, так і ноутбука.

Алгоритм дій для підключення

Обидва пристрої повинні бути включені. На ноутбуці запускають браузер, заповнюють поле введення url-адреси, туди ввівши IP-адресу купленого роутера. Натискають Enter. Відкриється меню налаштувань, де треба перейти до WAN (Internet).

Далі здійснюють настройку підключення інтернету. Прапорці встановлюють біля пунктів Firewall, DHCP, NAT. Зберігають вибрані настройки. Переходять до пункту Wi-Fi. Налаштовують параметри бездротової точки, вказуючи ім’я, тип сигналу, безпеки і, звичайно, пароль. Пароль повинен бути складним, інакше всі сусіди почнуть підключатися до точки доступу, легко вгадавши набір чисел.

Залишається зберегти параметри створеної точки, перезавантажити роутер, відключивши його від мережі на пару секунд. Потім чекають установки зв’язку з сервером і перевіряють активність підключення до глобальної мережі.

Мережевий кабель відключають від ноутбука, активують пошук точок доступу вай-фай. А далі справа за малим – залишається підключитися до створеної бездротової мережі і перевірити її роботу в Windows. Якщо діяти за інструкцією, то підключення роутера не займає багато часу. Зате в подальшому до створеної мережі можна підключитися і через мобільні пристрої – це дуже зручно.

Залишити відповідь