Categories Аналітика

Рейтинг найпопулярніших ноутбуків 2012 року

По нашій давній традиції поглянемо на проминувший рік, та відзначимо найпопулярніші матеріали про ноутбуки у 2012 році у рейтингу laptopreview.org.ua.

Почнемо із планшетів, і, відповідно, із „законодавця моди” – Apple iPad 2. В другій реінкарнації Епплівського планшету було додано веб-камеру та з’явився двоядерний процесор. Але загалом все як і завжди в Apple – зміни не надто помітні і відбуваються еволюційно і поступово. iPad 2 був досить актуальним у 2012 році, оскільки з’явився його наступник – iPad 3, що дозволяє купити попередню версію за досить демократичними цінами.

Однак конкуренти Apple не сплять – вони наполегливо працюють випускаючи свої планшети, які зважаючи на ціну та інші недоліки iPad, мають хороші шанси на ринку. Тут хотілося б відзначити Samsung і їх Galaxy Tab.

Більше того, опираючись на факти, на нашу думку цей планшет є більш вигідною та практичною покупкою, аніж вищезгаданий iPad 2. А не так давно вийшла нова версія – Samsung Galaxy Tab 2, що може похвалитись більш привабливим корпусом, 7.0- або 10,1- дюймовим екраном та оновленим технічним начинням.

Говорячи про планшети відмітимо і появу на ринку Google Nexus 7.

Цей планшет cправді можна назвати першим серед планшетів із 7-ми дюймовим екраном та чотириядерним процесором NVIDIA Tegra 3. Ціна планшету невелика, але головний акцент стоїть саме на апаратному забезпеченні. Проте через ціну довелось пожертвувати камерою та портами: лише 1,2 МПікс веб-камера та лише один micro USB порт.

Честь бюджетного сегменту в цьому році найкраще вдалось захистити Lenovo G570.

Це дійсно вдала модель початкового рівня з достойним оснащенням для повсякденної роботи та помірною ціною. Приємно, що тут використовується об’ємний жорсткий диск (500 Гб), 4 USB 2.0 порти та 2 Гб оперативної пам’яті, чого вистачає для „офісних” цілей. Також є багато модифікацій моделі Lenovo G570, що відрізняються апаратним забезпеченням та ціною.

Достойний представник “вимираючого” класу нетбуків – Asus Eee PC X101CH.

Компанія Asus не здає позиції і продовжує випускати нетбуки не зважаючи на різкий спад продажів. Eee PC X101CH важить всього-на-всього 1 кг, не має вентилятора для охолодження та використовує найновіший двоядерний процесор Intel Atom.

Натомість нещодавно створений клас ультрабуків себе прекрасно почуває. Тут хочеться пригадати дебютну модель компанії Acer у новому класі – Acer Aspire S3.

Модель вийшла вдалою – апаратне забезпечення майже не поступається Apple MacBook Air 13-inch, проте ціна суттєво нижча.

Насамкінець хотілось би відмітити 2 екстравагантні рішення – це ігрові ноутбуки GT60 та GT70 від MSI та нетбук-планшет Dell Inspiron Duo 1090.

GT60 та GT70 – це ноутбуки, від яких просто зриває дах: процесори Intel Core i5 та Intel Core i7, графічна карта NVIDIA GeForce GTX 680M, що містить аж 4 Гб DDR5 VRAM (!!!), жорсткий диск 750 Гб, і все це в корпусі ноутбука з неймовірною ціною.

Dell Inspiron Duo 1090 – це оригінальне рішення від Dell: залишивши апаратне забезпечення нетбука, вони додали функціональність планшету. В результаті отримуємо футуристично виглядаючий нетбук-планшет: Duo.

Чекаємо на оригінальні рішення від виробників і в поточному році, а щоб їх не пропустити, підписуйтесь на оновлення нашого сайту по RSS, у соцмережах Facebook, Twitter.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *