Microsoft випустить планшет Surface

Схоже, що корпорації Microsoft надзвичайно не подобається лідерство Apple в продажах touch-пристроїв. Щоб спробувати це виправити в Microsoft вирішили розробити планшет, що зможе поборотися з Apple Ipad 3.

 

18 червня 2012 генеральний директор Microsoft Стів Балмер анонсував на презентації новий планшет від своєї компанії – “Microsoft Surface”. Однак вже на презентації справи пішли не кращим чином: просто посеред неї після згадки про Internet Explorer Microsoft Surface … завис!

Така поведінка ОС планшету продемонструвала найкращим чином, що все ж таки вона недостатньо готова до масового використання.

 

Але все ж таки, що нам пропонується під виглядом цього продукту? Перш за все варто відзначити, що у Microsoft Surface буде 2 модифікації: Surface та Surface Pro. Основна відмінність між ними – це процесор, відповідно ARM (на NVIDIA Tegra) та Dual-core Intel Core i5. Також у модифікації Pro буде доступно більше пам’яті та повноцінна Windows 8 Pro.

До планшету також можна під’єднати повноцінну клавіатуру, яка продається разом із ним, що може похвалитись широкою кольоровою гамою. Однак після провалу на презентації над цим цікавим рішенням відразу почали піджартовувати, мовляв, клавіатура потрібна лише для того, щоб натискати Ctrl+Alt+Delete 😉

А загалом, ніяких особливо революційних рішень продемонстровано не було.

Технічні характеристики Microsoft Surface

Модель Surface Surface Pro
ОС Windows RT Windows 8 Pro
Екран 10.6” ClearType HD 16:9
Пам’ять 32 ГБ, 64 ГБ 64 ГБ, 128 ГБ
Процесор ARM Dual-core Intel Core i5
Порти microSD, USB 2.0, Micro HD Video, 2×2 MIMO microSDXC, USB 3.0, Mini DisplayPort Video, 2×2 MIMO
Введення Office Home & Student 2013 RT, Touch Cover, Type Cover Touch Cover, Type Cover, Pen with Palm Block
Батарея 31.5 В-г 42 В-г
Розміри і вага 676 г, 9.3 мм 903 г, 13.5 мм

 

Вихід планшету на ринок планується на жовтень 2012, а початок продажів модифікації Surface Pro на кінець 2012-початок 2013 року.

Що стосується ціни, то на даний момент вона невідома. Однак нещодавно в одному шведському магазині Microsoft Surface з’явився для попереднього замовлення з шокуючи високим діапазоном цін: від 1000$ до 2100$, що навіть дорожче за Ipad, не кажучи вже про конкурентів Google Nexus 7, Samsung Galaxy Tab 10.1 та ін.. Якщо ціни на Surface дійсно досягнуть такого розміру, то провал на ринку йому забезпечений.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *