Зустрічайте: Google Docs – альтернатива Microsoft Office

Мабуть кожен із вас коли-небудь користувався офісним пакетом від Microsoft під назвою Office. Але, як і більшість продуктів цієї компанії, він не безкоштовний. Безкоштовних альтернатив цьому пакету не так уже й багато – на думку спадає хіба що OpenOffice. Але ІТ-гігант Google вирішив це змінити своїм Google Docs – він онлайновий та безкоштовний.

Все що робить Google зазвичай закінчується неодмінним успіхом, тому давайте розглянемо трохи ближче безкоштовний офісний пакет від Гугл – Google Docs.

Ітак, що нам пропонує Google Docs:
– Текстовий редактор
– Презентації (як PowerPoint)
– Таблиці (як Excel)
– Форми (як InfoPath)

Перші 3 можливі всім нам доволі знайомі. Четвертий інструмент допомагає створювати форми, які потім можна відсилати через електронну пошту чи вставляти на свій веб-сайт.

Також важливим в Google Docs є те, що він не тільки безкоштовний, а й онлайновий, тобто для роботи з ним вам не потрібно нічого скачувати та встановлювати, достатньо мати лише аккаунта в Гугл.

Інтерфейс „Докса” зручний та зрозумілий. Він чимось нагадує gmail. Окрім того він цілком може працювати з файлами Офіса.

Спробуйте і ви та поділіться своїми враженнями. Google Docs знаходиться за адресою docs.google.com.

А конкуренти Гугла не сплять: Microsoft та Facebook теж запустили подібний онлайн сервіс – Docs.com. Поки що він в бета-версії, але я думаю повноцінний запуск не за горами.

Окрім того вже відомо, що новий офісний пакет Microsoft Office 2010 буде теж пов’язаний із цим онлайн сервісом.

Залишити відповідь