Microsoft Surface Go 3: цікавий варіант планшета-трансформера

Король дешевих трансформерів від Microsoft називається Surface Go. Це єдиний планшет 2-в-1 від Microsoft, який має розумну ціну та орієнтований не лише на професіоналів. Історично, після Surface Go з’явився Surface GO 2 з деякими поліпшеннями щодо технічних характеристик і зовнішнього вигляду. Дисплей став більшим, його діагональ становить 10,5 дюйма. Дизайн став ще кращим, а процесор – потужнішим: Intel Pentium Gold 4425Y. Також є варіант “завжди на зв’язку” з підтримкою LTE. Microsoft Surface Go 3 може запропонувати Windows 11 усім охочим, на рівних конкуруючи з Apple і пропонуючи більше можливостей, ніж Android, якщо говорити про бізнес-використання.

Існують різні конфігурації аналізованого планшета-трансформера, одна з яких також включає підключення LTE. Базова версія оснащена процесором Intel Pentium Gold 6500Y, 64 ГБ вбудованого сховища та 4 або 8 ГБ розширеної пам’яті. Проте також продаються планшети SSD-накопичувачем ємністю 128 ГБ та з 8 ГБ ОЗУ. У всіх варіантах ця модель вражає своєю чудовою чіткістю роботи, яка є більшою, ніж в багатьох інших бюджетних планшетів, що трансформуються.

У нього навіть є відмінна клавіатура і підтримка стилуса, так що він дійсно ні в чому не відчуває нестачі функцій. Його екран дуже яскравий і має гарну якість відео, з відмінним контрастом та насиченими кольорами, діагоналлю 10 дюймів та роздільною здатністю Full HD 1920 x 1280 пікселів. Крім док-станції для клавіатури, в комплект поставки також входить підставка, як у дорожчих Surfaces, яка дозволяє тримати пристрій вертикально на рівній поверхні.

Маленький, тонкий, легкий, але без портів USB: є лише один USB-C, тому якщо необхідно підключити до нього дротову периферію, доведеться використовувати адаптер. З іншого боку, час автономної роботи непоганий: він завжди перевищує 5 годин при змішаному використанні, а під час роботи з Wi-Fi може досягати 11 годин. Можна сказати, що це збалансований і оптимізований варіант з бюджетних трансформерів, а також найпросунутіший. Ціна не найнижча, але достатня, щоб назвати її «дешевою» – знайти таку модель на вторинному ринку можна за ціною від 100$.

Залишити відповідь