Огляд планшетних комп’ютерів військового застосування: Panasonic Toughbook і ToughPad

Ми вже писали про планшети для армії, що використовуються в різних країнах світу, а також про “Карат” – малогабаритний планшетний комп’ютер. Тепер ми зробимо невеличкий огляд моделей захищених і витривалих планшетних комп’ютерів, що могли б підійти для користування в армії.

Першим у нашому огляді буде звісно, що компанія Panasoniс. Спеціальна серія від Panasonic зараз на стільки розрослась, що маємо аж близько десятка моделей планшетів на вибір.

Дивіться самі:

Panasoniс Toughbook H2

Panasoniс Toughbook H2 – захищений Windows 7-планшет, що має рівень захисту IP65 та MIL-STD-810G. Планшет є захищеним від попадання вологи та пилу, корпус виконаний із полікарбонату та сплаву магнію. На його 10.1″ екрані можна буде прочитати вдень під сонцем, адже має яскравість 6000 ніт. Екран настільки міцний, що витримує падіння 500 грамової кульки з висоти 1 м і при цьому показує без перешкод. Планшет використовує третє покоління Intel Core i5, відео-вихід D-sub, мережеву карту 10/100/1000 кбіт/сек, USB 3.0 та постачається із Wi-Fi, Bluetooth, 4G LTE або 3G модемом. Планшет може працювати до 7 годин, а завдяки двом батареям можна працювати безперебійно заряджаючи одну з них постійно.

Panasoniс ToughPad

Panasoniс ToughPad – це ціле сімейство планшетів на ОС Android і Windows 8. Ці планшети є захищені від падіння, вологи та пилу.
Основні моделі такі:

Panasoniс Toughpad FZ-G1

Panasoniс Toughpad FZ-G1 – 10.1-дюймовий планшет, що використовує Windows 8. Цей планшет сертифікований за нормами MIL-STD-810G та IP65. Його екран теж читається добре під прямим сонячним промінням, а сам планшет має USB 3.0 порт та HDMI порти по замовчуванню, а далі залежно від конфігурації: дві батареї, зчитувач SMART-карток, сканер штрих-кодів та інше. Модель використовує процесор Intel Core i5 і може працювати від батареї до 20 годин!!!

 

Panasoniс Toughpad FZ-M1

Panasoniс Toughpad FZ-M1 – це фактично молодший побратим Toughpad FZ-G1, який має всі ті самі можливості і степені захисту, за виключенням того, що немає HDMI виходу та використовує процесор Intel Core i5-4302Y або Intel Celeron N2807.

Panasoniс Toughpad FZ-А1

Panasoniс Toughpad FZ-А1 – це 10.1-дюймовий Android планшет, що має захищення та шифрування ваших даних. Цей планшет – перший в своєму класі планшет, що відповідає сертифікату захисту даних FIPS 140-2: він має попередньо встановлені драйвери для спеціальних ключів та карточок, тому доступ до ваших даних завжди залишиться лише за вами. Спеціально сконструйований для роботи в будь яких середовищах та тривалість користування від батареї 10 годин – цей планшет стане вам справжнім помічником.

Зважте самі: планшет відповідає ступеню захисту MIL-STD-810G, IP65 і також він витримує падіння з 1,2 метрової висоти. Тепер поговоримо про порти планшету: планшет має MicroSD-жолоб, micro-USB вхід та micro-HDMI вихід. Для під’єднання в інтернет та позиціонування планшет використовує GPS (SiRFstarIII), Wi-Fi, Bluetooth та 4G LTE модем. Але це ще не все: яскравий екран, що добре читається під прямим сонячним промінням і підтримує дотик навіть в рукавицях, 2 мпікс (передня) та 5 мпікс (задня) камери, зчитувач штрих-кодів та же маса різних надбудов – все це можливе в цьому унікальному планшеті. Цей планшет використовує двоядерний процесор Marvell Armada PXA2128 1.2 ГГц та оперативну пам’ять 1 Гб.

Panasoniс Toughpad FZ-B2

Так як його старший брат Toughpad FZ-А1 Panasoniс Toughpad FZ-B2 є ніби зменшеною 7-мидюймовою копією, що так само відповідає сертифікатам MIL-STD-810G, IP65 та падіння з 1,5 метрової висоти. Планшет має 7-мидюймовий екран, що можна добре читати під прямим сонячним промінням, також має GPS, Wi-Fi, Bluetooth та модем 4G LTE.

Серед портів маємо лише один USB 3.0, а також опційно: зчитувач SmartCard карток, штрих кодів та мігнітних стрічок.

Цей планшет також маж захист та шифрування даних та використовує операційну систему Android.

За апаратним забезпечення цей планшет є трошки новішим.
Тривалість користування від батареї до 7 годин. Відмінним від 10-тидюймової версії є можливість “гарячої” заміни батареї без припинення роботи планшету, а також процесор чотириядерний Intel Celeron N2930.

Висновок

Як бачимо вибір захищених планшетів для армії у компанії Panasonic дуже величезний. Не зважаючи на всі вищеописані моделі перелік планшетів серії Toughpad постійно зростає. Модельний ряд включає в себе неописаний у цій статті планшет із клавіатурою Panasoniс Toughbook U1 Ultra, планшет – платіжний термінал Panasoniс Toughpad FZ-R1, а також два планшети-смартфони Panasoniс Toughbook FX-E1 та Panasoniс Toughbook FX-X1. Крім цього всього маємо також неймовірну модель Panasoniс Toughpad 4K із 20-ти дюймовим екраном!!!

Залишити відповідь