Getac F110 – красивий військовий Windows планшет

Новий планшет F110 від тайванського виробника Getac дивує своїм апаратним забезпеченням: у 11.6 корпусі знаходиться процесор Intel Core i5 п’ятого покоління. Цей планшет сертифіковано для роботи в армії: він відповідає сертифікатам MIL-STD 810G, IP65 та MIL-STD-461F. Також він має декілька цікавих особливостей, про які детальніше читайте у нашій статті

Дизайн і зовнішній вигляд Getac F110

Getac F110 – це найновіший Windows планшет, що має дуже сильне апаратне забезпечення та сильно захищений корпус.

Цей планшет чорного кольору дуже серйозно виглядає, має захищені кути та три світлові індикатори на корпусі. На корпусі планшету маємо такі ґудзики ввімкнення-вимкнення, меню, один програмований ґудзик, знимок камери/штрих-коду, збільшення гучності та зменшення гучності.

Процесор, графічна карта і пам’ять Getac F110

Цей планшет використовує процесори Intel Core i5 та Intel Core i7 п’ятого покоління та відповідно графічні карти Intel HD Graphics 5500, що робить його не просто планшетом, а потужним планшетом, який може вирішувати вже складні графічні завдання (у 2D та 3D графіці).

Планшет використовує оперативну пам’ять DDR3-типу розміром 4 Гб або 8 Гб.

Постійна пам’ять: SSD розміром 128 Гб або 256 Гб.

Екран Getac F110

Екран Getac F110 – 11.6-диймовий LumiBond 2.0: фірмова розробка компанії. Цей екран розширенням 1366×768 яскравістю 800 ніт має спеціальне покриття, що не відбиває сонячне проміння і добре читається під прямим сонячним промінням. Звичайний екран реагує на доторк пальцем. Проте опційно можна вибрати екран, що реагує на доторк пальцем у рукавиці, простим стилусом і електромагнітним стилусом. Словом екран цього захищеного планшету справді на висоті.

Комплектація, порти та особливості Getac F110

В комплектацію цього захищеного планшету входять такі мережеві пристрої: Intel Dual Band Wireless-AC 7265 (802.11ac), Bluetooth (v4.0 class 1).

Опційно може використовуватись 4G LTE-модем із 8-мисмуговою 3D антеною, що суттєво пришвидшує передачу даних. А також окремий якісний GPS Також можна замовити три додаткові порти для під’єднання додаткових антен для GPS, WWAN та WLAN.

Також існує можливість замовлення моделей із HD веб-камерою або навіть і 8 мпікс камерою із автофокусом.

Даний планшет може обладнуватись 1D/2D зчитувачем штрих-кодів або RS232 портом.

Getac F110 має такі порти: USB 3.0 порт, порт під’єднання до зовнішньої док-станції, суміщений в один аудіо вихід та аудіо вхід, HDMI-вихід.

Опційно планшет може оснащуватись 10/100/1000 base-T Ethernet картою з портом під’єднання кабелю, зчитувачем карток MicroSD або додатковим USB 2.0 портом.

Даний ноутбук постачається із операційною системою Windows 7 Professional або Windows 8.1 Professional

Час роботи від батареї та охолодження Getac F110

Живлення комп’ютера забезпечують дві літій-йонні батареї ємністю 2160 мА-год. Тривалість користування від них до 12,4 годин.

Планшет використовує дві батареї, тому ви завжди зможете поміняти розряджену батарею на заряджену без перерви роботи.

Захищеність Getac F110

Захищеність даних забезпечують Intel vPro, TPM 1.2, NIST BIOS. Опційно моделі можуть обладнуватись зчитувачем відбитків пальців, зчитувачем ідентифікаторів smart card та 13,56 мГЦ RFID.

Getac F110 сертифіковано за сертифікатами MIL-STD 810G, IP65. Опційні моделі мають ще більший захист за сертифікатами MIL-STD 461F, ANSI/ISA 12.12.01, захист від впливу вібрацій, пилу, падіння та підвищеної вологості.

Даний планшет гарантовано буде працювати в діапазоні температур від -21°C до 60°C.

Вага і габаритні розміри Getac F110

Вага планшету: 1,4 кг.

Габаритні розміри: 314 x 207 x 25 мм.

Конкуренти

Конкурентами Getac F110 можна вважати Panasoniс Toughpad FZ-G1, що має дещо менший екран, проте триваліший час роботи від батарей.

Висновок

Getac F110 є дуже красивим військовим планшетом. Головний процесор Intel Core i7 п’ятого покоління, окремий графічний процесор роблять його чи не найпродуктивнішим захищеним планшетом на ринку.

Потужні мережеві карти та GPS та окремі виходи для зовнішніх антен добре послужать при виконанні бойових завдань в полі.

Серед недоліків можна назвати лишень те, що хотілось би мати довшу тривалість користування від батареї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *