Ноутбук для ігор: Razer Blade 2015

Компанія Razer вже декілька років успішно просувається на комп’ютерному ринку. Спеціалізація цієї фірми — обладнання для ігор. Заснована компанія 1998 року, з 2011 року світ побачив перший нормальний ігровий планшет. З того часу компанія все більше покращує свої пристрої.

Дизайн і зовнішній вигляд Razer Blade (2015)

В сьогоднішньому огляді ігровий ноутбук Razer Blade — досить оригінальний і цікавий продукт, що видався нам ззовні дуже схожим на МасBook Pro, який пофарбували в чорний матовий колір, проте це виявилось лише перше враження.

Процесор, графічна карта і пам’ять Razer Blade (2015)

Найновіший Razer Blade оснащений жорстким диском ємністю 512 Гбайт (SATA M.2), що є швидшим ніж звичний SATA інтерфейс.

Головний процесор: чотириядерний Intel Core i7-4720HQ, номінальна тактова частота якого складає 2,6 ГГц, а у режимі турбо 3,66 ГГц. Також Razer Blade має 16 Гбайт оперативної пам’яті DDR3L типу частотою 1660 МГц.

Ігровий процесор — останнє слово в світі ігрових комп’ютерів відеоадаптер NVIDIA GeForce GTX 970M з 3 Гб відеопам’яті GDDR5-типу.

Екран, звук і мережева карта Razer Blade (2015)

Серед екранів моделі на вибір дві панелі: 14-дюймовий IGZO QHD+ екран з роздільною здатністю 3200 x 1800 (підтримується керування доторком пальців), або 14-дюймова IPS Full HD матриця розширенням 1920×1080 із LED підсвічуванням.

Для під’єднання та спілкування в мережі інтернет лептоп має бездротову мережу Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0 та 2-МПікс веб-камеру.

Стереосистема лептопу забезпечується вбудованими динаміками із системою Dolby Digital Plus Home Theater Edition. Також маємо вбудований мікрофон.

Клавіатура і тачпад Razer Blade (2015)

Клавіатура з підсвічуванням, що використовує технологію “Anti-Ghosting” (особливість деяких ігрових клавіатур сприймати натиснення більше двох клавіш одночасно (наприклад в комп’ютерній грі, коли треба швидко зреагувати на атаку ворога)).

Також завдяки програмі Razer Synapse маємо додатковий контроль та пристосування клавіатури і тачпаду для себе.

Не можливо не додати те, що існує більша версія цього лептопу Razer Blade Pro, що замість винесеної номерової клавіатури має мультитач екран із можливістю висвітлювати будь-які ґудзики, які потрібні саме в цій програмі (грі).

Порти, живлення, вага та розміри Razer Blade (2015)

Серед портів ноутбука три USB 3.0, HDMI 1.4a вихід, суміщений 2-в-1 аудіовихід-вхід. Також є щілина для замка Kensington lock.

Живлення комп’ютера забезпечує літій — полімерна батарея ємністю 70 Вт-год.

Приємно здивує вага лептопу, що за геймерськими мірками — мізерна: 1,9 кг (із Full HD матрицею) та 2,03 кг у найдорожчій комплектації. Розміри ноутбука 345×235х17,9мм.

Висновок

Цей лептоп безумовно має неабиякий зовнішній вигляд і одразу привертає до себе увагу. Апаратне забезпечення цього лептопу теж на висоті. Проте головною родзинкою цього лептопу обіцяє бути програмне забезпечення системи, що оптимізована саме для ігор та якнайкращого враження від проведеного за ним часу.

Ціна і можливість купити Razer Blade в Україні

Ціна Razer Blade 2015 року становить 2000$ за базову модель із екраном Full HD; моделі із екраном QHD+ починаються від 2200$. Із “знижкою” можна купити попередню модель Razer Blade – 1900$.

За 17,3” модель, про яку ми сьогодні легенько обмовились треба віддати 2000$.

Всі ціни вказані в США.

Про можливість купити цей ноутбук в Україні говорити поки що зарано, адже ми взагалі одні з перших в Україні хто про нього хоч докладно написав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *