Apple презентував новий Macbook та годинник Apple Watch

Останнім часом компанії-виробники лептопів сильно потіснили компанію Apple. Презентований на CES 2015 Dell XPS 13 Ultrabook з безрамковим екраном, а також оновлений ASUS ZenBook UX305 суттєво понизили рейтинг компанії серед найтонкіших і найлегших ноутбуків в світі. Саме тому на березневому Apple Event-і був презентований новий Macbook. Новий лептоп настільки важливий для компанії, що йому дали назву “повністю новий Macbook” (All-New MacBook), або просто Macbook, як лідеру серед всіх Macbook-ів.

Новий лептоп використовує декілька нових винаходів компанії: клавіатура, тачпад, екран, батарея та інші.

Клавіатура нового Macbook-у з метеликовим механізмом натискання ґудзиків, кожна клавіша якого має окремий світлодіод для підсвітки. Новий механізм дозволив компанії зменшити висоту ґудзиків, а відтак і товщину лептопу.

Екран нового Макбуку 12 дюймів. За словами Jony Ive (старшого віце-президента підрозділу промислового дизайну корпорації Apple) розмір екрану пристрою диктував розмір повноцінної клавіатури: ширина клавіатури відповідає ширині широкоформатного 12-тидюймового екрану Retina.

Тачпад нового Macbook тепер реагує на силу натиску і, маючи в собі електромагнітну котушку, дає відповідну відповідь при цьому. Цей тачпад компанія назвала Force Touch trackpad.

Новий лептоп має пасивне охолодження та завдяки новій батареї може працювати до 10 годин безперервно.

Оновлення 13-inch MacBook Pro із екраном Retina та двох MacBook Air зачепило в основному апаратне забезпечення. В оновленому 13-inch MacBook Pro тепер новий тачпад, що реагує на силу натиску, оновлення процесорів і графіки відповідно (5-те покоління Intel Core та Intel Iris Graphics 6100), флеш-пам’яті та трошки довшої тривалості користування від батареї.

Оновлення 11-тидюймового та 13-тидюймового MacBook Air стосується нових процесорів та графіки (5-те покоління Intel Core та Intel Iris Graphics 6000), флеш-пам’яті (тільки 13-тидюймий MacBook Air) та Thunderbolt 2.

Презентація Apple Watch

Серед інших, новинок, презентованих на Apple Event — годинник Apple Watch (iWatch). Цей новенький ґаджет — найбільш обговорюваний пристрій цього сезону. Новий годинник повинен об’єднати все-в-одному: годинник, пульсомір, телефон, інтернет месенджер, браслет для фітнесу, вібродвигун (для сповіщення про події та передачі позитивних вібрацій іншому Apple Watch), а також екран на якому можна малювати сердечко і переслати коханій. Новий пристрій буде доступний в декількох версіях з можливостями змінювати ремінці.

Ціна на новенький ґаджет від 349$ до 10000$: Apple Watch Sport – 349-399$, Apple Watch з корпусом з нержавіючої сталі – 549-599$, Apple Watch Edition з корпусом із 18-каратного золота – 10000-12000$. Пристрій з’явиться в продажу в США з 24 квітня.

Залишити відповідь