ODiN Aurora – перша в світі проекційна миша

Компанія Serafim, заснована в 2010 році групою експертів в оптоелектроніці. Компанію утворили спеціалісти з досвідом роботи у технічних компаніях світу, які мають за ціль виготовлення доступної, зручної та гарної техніки для покращення якості користування.

Протягом останнього року компанія Serafim старанно працювала над втіленням в життя проекту “першої в світі проекційної миші – ODiN Aurora”. Зараз компанія запустила свій проект на Kickstarter, щоб зібрати останню частину суми, що потрібна для запуску проекту в масове виробництво.

Дизайн і зовнішній вигляд ODiN Aurora

ODiN Aurora – проекційна комп’ютерна миша, дизайн і назва якої була натхненна з Норвезької міфології.

Цікава ззовні, зручна та легка в користуванні, ця миша допоможе користувачам працювати швидше, але водночас і безпечніше для зап’ястя руки.

Дизайн миші нагадує фігурку легендарного Одіна, а червоне світло-проектор, що світяться з його очей, немовби його світловий меч. У проектованому зображені миші використовуються символи із Рун.

Нова миша буде наявна в тьох кольорах: чорний (Black), срібний (Silver) та зелений (Green).

Будова і принцип роботи ODiN Aurora

На відміну від аналогічних контролерів, які використовують камери для реєстрації жестів та рухів, нова миша взагалі немає жодних камер у собі і тому може використовуватись у компаніях, де не дозволяють використання камер.

Дана мишка складається з лазерного проектора, що проектує світло червоного кольору на певну поверхню. Також система має два інфрачервоні давачі-сенсори детектори руху. Живиться пристрій за допомогою USB.

Продуктивність і сумісність ODiN Aurora

Під час розробки даної миші, спеціалісти компанії намагались створити інтуїтивну та швидкореагуючу мишку для комп’ютерних ігор, але також працюючи на вирішення проблеми хвороби зап’ястя від користування звичайною мишею.

Компанія пояснює, що дана мишка є предметом еволюції комп’ютерних мишок і хотіли б бачити найближчим часом всі комп’ютерні миші проективними.

Мишка підтримується системами Windows та Mac OS.

Вага і габаритні розміри ODiN Aurora

Даний аксесуар вийшов доволі портативним та легким: вагою 40 грам, розміром 5х4 см. Більшість комп’ютерних мишок більші за нього.

Ціна і можливість купити ODiN Aurora в Україні

Для того, щоб довести нову мишку до нормального якісного продукту компанія запустила цей проект на Kickstarter.

Якщо ви допоможете проекту на 50$ то обов’язково отримаєте мишку в подарунок.

Висновок

Нова мишка справді цікава та оригінальна. Не впевнений, чи ця миша справді підійде для комп’ютерних ігор, але для повсякденного користування комп’ютером – це, мабуть, найкраще, що є на сьогодні.

Серед недоліків скажемо, що не відомо як ця миша працює на всіх поверхнях (на склі наприклад). Також не всім підійде дизайн з елементами магії. Думаємо, що компанія це розуміє і найближчим часом випустить інші варіанти дизайну даної миші. Тому чекаємо від компанії нових прикольних пристроїв.

Залишити відповідь