Categories ASUS

1 Терабайт SSD у Asus VX5

АСУС здивував нас новою новинкою: лептопом серії Ламборджіні – VX5.
Серед його ключових переваг твердотілий жорсткий диск (SSD) ємністю 1 Тб, Блу-рей ДіВіДі програвач(Blu-Ray DVD Combo) та процесор Intel® Core™2 Quad.
Кришка його екрану нагадує капот Ламборджіні Ревентон (Lamborghini Reventón). Серед основних деталей дизайну такі: оздоблена шкірою зона спочинку кистей, лінза вебкамери виготовлена з стійкого до подряпин сапфірового кристалу, обрамлені в блискучі хромовані рамки динаміки від Алтек ЛАнсінґ(Altec Lansing).
Модель доступна у двох кольорах: Чорне фортепіано та Білий Перламутр.

Кришка його екрану нагадує капот Ламборджіні Ревентон (Lamborghini Reventón).

Серед основних деталей дизайну такі: оздоблена шкірою зона спочинку кистей, лінза вебкамери виготовлена з стійкого до подряпин сапфірового кристалу, обрамлені в блискучі хромовані рамки динаміки від Алтек Лансінґ (Altec Lansing).

Модель доступна у двох кольорах: Чорне фортепіано та Білий перламутр.

А тепер про апаратне забезпечення: жорсткий диск розміром в 1 Тб (можлива конфігурація з твердотілим (SSD) жорстким диском), процесор Intel® Core™2 Quad Q9000 (не найпотужніший варіант серед чотирьохядерних мобільних процесорів), 16″ дисплей з розширенням 1366×768, графічна карта NVIDIA® GeForce® GT 130M з 1GB GDDR3 пам’яті (VRAM), Блу-рей-ДіВіДі програвач (Blu-Ray DVD Combo), оперативна пам’ять 4 Ґб DDR3 (на частоті 1066 МГц), чіпсет PM45, 8 в 1 читач мультимедійних карток (картрідер), 2.0 меґапіксельна камера, вбудований блютуз з ЄДеЕр (Bluetooth™ V2.1+EDR), мережева карта Intel® Wireless WiFi Link 5100, ОС Віндовс Віста ультімат (Windows Vista® Ultimate). На офіційному сайті пишуть, що його вага 3.5 кг, в чому я маю сумнів.

Дизайнери подбали і про енергозбереження комп’ютер працює в енергоекономному режимі, доки не “дати газу”. Якщо вам бракуватиме потужності, то слід натиснути на спеціальний ґудзик (кнопка) швидкості, що розмішено поруч з клавіатурою. При активації цього ґудзика (кнопки) значно збільшується швидкодія процесора і графічної карти.

Насамкінець про підсвітку: лептоп має давач (сенсор) освітлення і відповідно до нього налаштовує підсвітку екрану і (зверніть увагу!) клавіатури.
Ціна такої новинки в Америці близько 4,5 тис доларів. В Україні ще начебто не продається.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *