Вибори народних депутатів України онлайн: ноутбуки, відеокамери та сервери

Онлайн-трансляція телемарафону «Вибори 2012»
– Exit poll результатів виборів від відвідувачів нашого сайту

В 2012 році, вперше в історії проведення виборів в Україні, за ходом голосування можна буде спостерігати онлайн. Вважається, що це дозволить уряду та ЦВК краще контролювати хід процесу голосування та уникнути фальсифікацій. Така ідея обійшлась державі у 993,6 млн. грн.

Закупити необхідне обладнання вирішено було без тендера у російської компанії «Сітронікс». Зокрема, в Україну було поставлено більше 200 тис. одиниць високотехнологічного обладнання, що загалом важить 200 тонн.

Повідомляється, що в якості відеобладнання було обрано 5-ти мегапіксельні камери Logitech C310, що здатні знімати HD відео з роздільною здатністю 1280 x 720 пікселів (720p). В камерах використовується технологія “Fluid Crystal”, що покращує якість зображення.

Також камери оснащені мікрофоном з шумопоглинанням та приєднуються до ноутбука за допомогою з’єднання USB 2.0. Ціна такої камери в Україні близько 400 грн.

Зображення з камер буде передаватись на ноутбуки Hewlett-Packard, що працюють на базі процесора Core i5 з жорсткими дисками об’ємом 320 ГБ, що розраховано на приблизно 120 годин запису відео та online передачі. Точної моделі поставлених ноутбуків офіційно не повідомляється, однак є підстави вважати, що це ноутбуки серії ProBook.

За іншою не підтвердженою інформацією на деяких дільницях використовують ноутбуки HP 635, які не випускаються із процесорами Core i, а лише із процесорами AMD.

Також, для онлайн роботи web-камер на виборах народних депутатів України 2012 було поставлено мережеве обладнання Cisco, серверне обладнання Hewlett-Packard, периферійні пристрої та засоби комутації. Докладніших даних щодо моделей та технічних характеристик обладнання не повідомляється. Планується, що система відеоспостереження за виборами та передачі інформації охопить 32,2 тис. дільничних виборчих комісій.

Монтаж всього обладнання на виборчих дільницях, повинні здійснити партнери компанії, а саме – “Датагруп”, “Укртелеком”, “МТС Україна”, Wireless Development Alliance та “Інтертелеком”.

За процесом виборів народних депутатів України в 2012 році можна буде і поспостерігати і онлайн в Інтернеті, зокрема ми плануємо запуск онлайн трансляції виборів на цій сторінці нашого сайту, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Онлайн-трансляцію інформаційного телемарафону “Вибори-2012” планується розпочати 28 жовтня о 07:00. Очікуйте на її початок.

Онлайн-трансляція виборів народних депутатів України 2012: Відео з кожної дільниці було окремо доступно за цим посиланням.

 

Залишити відповідь