Скільки комп’ютерів вдома в українців?

Раніше ми вирішили поцікавитись у відвідувачів нашого сайту, скільки і яких у них вдома комп’ютерів. Таким чином ми зможемо дізнатись статистичні дані про середню кількість комп’ютерів вдома в Україні серед наших відвідувачів. Звичайно, таку вибірку не можна вважати репрезентативною, але в деякій мірі вона відображає рівень комп’ютеризації серед працездатного населення.

Отож, за весь час опитування, на питання „Скільки у вас вдома комп’ютерів?” відповіли близько 3 сотень відвідувачів нашого сайту.

Найбільше голосів набрав варіант „ноутбук і десктоп” – 31% відповідей. Всього на 1% від нього відстав варіант „ноутбук”. Варіанти „десктоп” та „більше комп’ютерів” набрали відповідно 20 та 19 відсотків відповідей респондентів.

Таким чином бачимо, що в більшості люди використовують один ноутбук для всіх своїх „комп’ютерних” справ, або ж крім власного ноутбука для того, щоб зробити роботу комфортнішою, вдома користуються стаціонарним комп’ютером.

Від сьогодні ми розпочинаємо нове опитування наших відвідувачів. На цей раз питання звучатиме так: „Якби ви сьогодні купували ноутбук, це був би?”.

Чекаємо на ваші відповіді 🙂

Залишити відповідь