Підставки для ноутбука: як покращити охолодження і уникнути перегріву ноутбука

Як покращити охолодження ноутбука і що робити якщо він перегрівається? В попередній статті ми вже писали що робити якщо перегрівається нотубук та детально розглядали причини перегрівання ноутбуків та вихід з ситуації. В сьогоднішній статті ми розглянемо спеціальні підставки для ноутбуків, що запобігають перегріванню та допомагають охолодженню ноутбука.

Серед підставок виділимо два основних типи: підставки-столики та просто підставки

Підставки-столики

Підставки-столики це спеціальні невисокі і високі столики, що допомагають охолоджувати лептоп під час користування на дивані чи на підлозі.

Ці підставки дуже часто мають спеціальну площину, що може трошки припідняти ваш ноутбук для зручнішого користування: щоб лептоп зручно вмістився і площина зони спочинку кистей (palmrest) не перетискала зап’ястя.

У дешевих столиках часто бачимо металеві ніжки і пластиковий верх, а дорожчі версії мають дерев’яні деталі.

Ці столики мають дуже багато варіацій: можуть бути з додатковими вентиляторами і без; ніжки столиків можуть розкладатись до такого висоти звичайного стола, вбудований USB хаб, а також інші види фантазій і практичності виробника.

Ціна найпростіших столиків починається від 300 грн до 1000 грн.

При виборі комп’ютерних столиків особливу зверніть увагу на розмір самого стола, щоб ваш ноутбук таки вмістився на ньому.

Підставки для ноутбуків

Як не дивно, але підставки для ноутбуків, що часто виконані у вигляді вигляді килимків по ціні не сильно відрізняються від столиків: їхня ціна починається в районі 230 грн та доходить до 1000 грн.

Ці підставки теж, як правило похилі для зручності друкування. Найпростіші варіанти вже мають вбудовані вентилятори, що живляться від USB.

Матеріал корпусу як правило пластик, проте можна знайти моделі із металевою чи дерев’яною поверхнею.

Висновки

Сьогоднішній стан ситуації на ринку такий, що пропозиція столиків і підставок для ноутбуків дуже велика. Матеріал столиків різний: пластик, метал і дерево.

Серед пропозиції найкраще вибирати столик, адже він коштує, як підставка і може бути підставкою водночас. При покупці столиків важливо особливо детально поміряти який саме розмір столу вам треба, щоб ваш ноутбук вмістився на ньому.

Але враховуйте, що ці пристрої доволі шумні і немає жодних гарантій, що вони вирішать всі ваші проблеми із перегріванням процесора ноутбука.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *