Panasonic CF-R9: найменший лептоп з процесором Core i7

На сьогоднішній день найменшим серед лептопів з процесором Core i7 є саме Panasonic Let’s Note CF-R9.

Коротка специфікація Panasonic CF-R9:
Процесор: Intel Core i7-640-UM з підтримкою технології vPro(робоча частота 1067 МГц, з вбудованим графічним процесором частотою 166-500 МГц, L2 кеш: 2 × 256 кб, L3 кеш: 4 Мб, Теплозабір 18 Ватт).
Оперативна пам’ять: 4 Гб.
Жорсткий диск 250 Гб.
Екран: 10,4″ (XGA (1024 × 768))
Вага: 0,94 кг.
Операційна система Windows 7.

Цей процесор фізично є двоядерним, проте, оскільки він підтримує технологію Hyper-Threading, в кожному з існуючих ядер є ще два логічні ядра. Тобто в результаті отримуємо ніби 4 ядерний процесор.

Можливо комусь і дивно, а мені цілком логічним є те, що екран у нього ноутбука співвідношенням 3:4. При розмірі екрану до 13″, екран співвідношенням 16:10 (чи 16:9) годиться хіба для перегляду фільмів. Широкоформатний екран розміром до 13″ для перегляду веб-сторінок і інших робіт є надмірно низьким (недостатньо високий). Це моя особиста думка, якщо хтось має іншу, прошу висловлюватись у коментарях.

В Японії серія цих лептопів називається Let’s Note, а той мізерний відсоток таких лептопів, що продається у нас носять назву ToughBook. Зрештою цей лептоп цілком заслуговує називатись таким ім’ям, адже витримує падіння з висоти 76 см у робочому стані, розлив рідини на клавіатуру, умови підчищеного тиску і вібрації.

На жаль нам ця модель не така доступна, як японцям, бо вона продається лише в них на батьківщині і коштує близько 2100$. Проте, дивлячись на його «залізо» розумієш, що така ціна є виправданою.

5 thoughts on “Panasonic CF-R9: найменший лептоп з процесором Core i7”

  1. Насправді все правильно – вага дійсно всього 0,94 кг. Якщо уважно роздивитись, то це відображено на 2 малюнку.
    Також ось підтвердження на офіційному сайті panasonic.

  2. Pingback: Acer Aspire One 722: стильний нетбук для роботи з графікою

Залишити відповідь