MSI GT80 2QE Titan SLI: ноутбук для геймера

Що може сьогодні здивувати затятого геймера? Звичайно, модель яка по начинці і потужності буде співставна із повнорозмірним комп’ютером. Такий екземпляр недавно презентувала відома компанія MSI.

Ми вже писали про оновлені ігрові ноутбуки GT60 та GT70 від MSI. MSI GT80 2QE Titan SLI є головним у модельному ряді ноутбуків серії MSI GT.

Аналогічних ноутбуків ігрового формату немає. Клавіатура Титана – унікальна на сьогодні: механічна клавіатура Cherry MX з підсвіткою. Ця клавіатура реагує на швидкість натиску на клавіші.

Така клавіатура – ідеальне рішення, якщо ноутбук потрібен з метою гри і для друку тексту. Експерти відзначають, що наявність механічної клавіатури ніяк не позначається на вазі і тонкощі моделі. Навіть більше: MSI GT80 2QE Titan SLI є одним з найтонкіших лептопів свого класу (18-тидюймовий ігровий лептоп).

Ця модель тільки надійшла в продажу, але вже зацікавила аудиторію геймерів. Але не тільки через особливості клавіатури, цей апарат привернув увагу і потужним апаратним забезпеченням.

 

Внутрішня комплектація ноутбука на сьогодні найсучасніша, цифрова клавіатура оформлена у вигляді сенсорної панелі з екраном, передбачений оптичний привід для запису, інтегровані бездротові модулі зв’язку, тощо. Детальніше коротку специфікацію читайте у табличці нижче.

Технічна специфікація MSI GT80 2QE Titan SLI

Екран: 18.4″ WLED FHD (1920 x 1080) екран з глянцевим покриттям
Процесор: Intel Core i7 Processor, 4-те покоління
Графічні карти: Nvidia GeForce GTX 980M SLI (GDDR5 8 Гб)
Оперативна пам’ять: LPDDR3 частотою 1600 МГц, чотири жолоби, максимальний обсяг 32 Гб
Постійна пам’ять: 1024 Гб Super RAID 3 + 1 Тб HDD 7200 об/хв
Пристрої для зв’язку та спілкування:
  • мережеві карти
Killer DoubleShot Pro Gb LAN, Wi-Fi (Killer DoubleShot Pro 11ac), Bluetooth v4.1.
  • Веб-камера:
Full FHD (30кадрів/сек з роздільною здатністю 1080p)
Входи і виходи: 5 портів USB 3.0, аудіовихід та аудіовхід, HDMI-вихід, два Mini-DisplayPort – виходи, щілина для SD (XC/HC) картки
Вага: 4,5 кг
Габаритні розміри: 456 x 330 x 49 мм

Ціна і можливість купити MSI GT80 2QE Titan SLI в Україні

Цей пристрій поки що не доступний для продажу в Україні, орієнтовна вартість цього ноутбука в США від 3300$.

Висновок

Компанія MSI зробила прорив і створила перший у світі ігровий високошвидкісний гаджет для геймерів – унікальний ноутбук MSI GT80 2QE Titan SLI з механічною клавіатурою.

Не дивно, що цей ноутбук було обрано найкращим лептопом виставки CES 2015.

Залишити відповідь