Двоядерні нетбуки на підході?

Нещодавно в Інтернеті з’явилася інформація, що компанія Intel планує в майбутньому випускати двоядерну версію процесора Intel Atom, який використовується в нетбуках. Коли точно такі процесори з’являться на ринку поки що невідомо, однак їх запуск прогнозують на кінець 2010 року.

Особисто я такого від „інтелівців” не очікував. Звичайно те, що Атоми стануть двоядерними (а потім можливо і чотирьохядерними?) можна було передбачити, однак чи вирішили вже в компанії проблеми, які виникають через такий процесор в нетбуці (а це більше нагрівання, менше енергозбереження та інші проблеми)?

Очевидно, що зараз ці питання не вирішенні: згідно з тією інформацією яка нам доступна, двоядерний Atom буде мати частоту 1.50GHz та енергоспоживання в 8.5W. Це приблизно на 20% більше, ніж у найпотужнішого одноядерного Атома (а це Atom N470 – покращена версія Atom N450).

Нові Intel Atom з двома ядрами – це безумовно сенсація. І вже можна прогнозувати новий сплеск попиту на нетбуки з новими процесорами. Але чи перевершать вони за обсягами продажів своїх одноядерних “братів” поки що прогнозувати не берусь.

Залишити відповідь