Огляд ASUS M51Tr: недорогий ноутбук

Одним з найдоступніших ноутбуків на сьогодні є ASUS M51Tr.

Цей ноутбук є на базі процесору AMD, чіпсет AMD M780G (RS780 MN).
Офіційно він вважається одним з серії, cтвореної для розваг, проте судячи з його вигляду розваги у кожного бувають різні і тому він непогано пасуватиме і бізнесмену.

Для збільшення продуктивності 3-де графіки (3-D) цей лептоп підтримує DirectX 10.1 та має відеокарту ATI Mobility™ Radeon® HD 3470 з 256 Мб вбудованою пам’яттю та можливістю її збільшення за допомогою технології динамічного виділення пам’яті.
Незважаючи на 15,4″ екран цей ноутбук має окремо винесену номерову клавіатуру, що значно полегшує та пришвидшує вашу роботу.

Для під’єднання до інтернету є мережева картка, вбудований адаптер WLAN 802.11b/g/n та Bluetooth 2,1 EDR. У Bluetooth 2,1 EDR швидкість передачі даних в три рази швидша ніж у попередній версії, тому ви зможете швидше під’єднуватись з безліччю цифрових пристроїв.
У цьому ноутбуці застосовується система сканування відбитків пальців AuthenTec з технологією TruePrint®, що сканує інформацію з живого шару шкіри, і тому ігноруються усілякі дефекти та досягається підвищена точність сканування.

Для відеозв’язку у цьому ноутбуці о веб-камера, особливістю якої є те, що вона може обертатись на 180 градусів та динаміки, покращують розпізнавання мови, допоможуть вам краще чути своїх друзів під час відеодзвінків та конференції.

Також за допомогою вебкамери у цих ноутбуках є можливість входити в систему (Віндовс наприклад).
Для покращення зображення цей ноутбук використовує технологію ASUS Splendid (Асус Розкішний), що покращує зелені, сині, блакитні тони, та тілесні відтінки для покращеного сприйняття зображення на екрані. Ця технологія виводить якість зображення та відео на новий рівень, помітно збільшуючи глибину та інтенсивність кольорів в реальному часі.

Загальна специфікація моделей:
Операційна система: Windows Vista®
Процесор: AMD Turion™ 64 X2 Mobile Technology Processor ZM82/ZM80/RM70;
Оперативна пам’ять: DDR2 800 MHz SDRAM, 3 Ґб.
Жорсткий диск: 320/160/250 Ґб, 5400rpm.
Привід для оптичних дисків: Blu-Ray DVD Combo/DVD Super Multi Double Layer.
Зчитувач карток: 8 in 1 card reader:, SD,MMC,MS-Pro,mini SD w/ adapter,MS-Duo,MS-Pro Duo via adapter.
Веб-камера 1.3 Mega Pixel swivel web camera
Мережеві карти: Bluetooth™ V2.0+EDR(додаткова опція), вбудований V.92 MDC Fax/Modem, із AC-Link Version. 2.1 співвідносною з 10/100/1000 Base T.
Світові індикатори: Стан лептопу (ввімкнений/спить), Стан батареї (заряджається, повністю заряджена, низький заряд), стан жорсткого диску.

Порти: Express card, Аудіовхід, Аудіовихід, VGA port/Mini D-sub 15-pin, 4 USB 2.0 порти, IEEE 1394 port, RJ11, RJ45, E-SATA, ґудзики для активації спеціальних режимів.
Опис додаткових функцій, які отримуємо при одночасному натиснені ґудзика Fn та верхнього ряду клавіатури: Fn+Num Lk вмикання/вимикання замка прокрутки (Scroll Lock on/off), Fn+F1, Fn+F2 вмикання/вимикання WLAN/Bluetooth, Fn+F3 доступ до електронної пошти (E-mail), Fn+F4 доступ до мережі Інтернет, Fn+F5 зменшення яскравості підсвітки, Fn+F6 збільшення яскравості підсвітки, Fn+F7 вмикання/вимикання екрану, Fn+F8 перемикання між основним та додатковим екранами, Fn+F9 вмикання/вимикання тачпаду, Fn+F10 вмикання/вимикання звуку, Fn+F11 зниження рівня гучності,
Fn+F12 збільшення рівня гучності, Fn+Space вмикання/вимикання програми Power 4Gear eXtreme, Fn+C вмикання/вимикання технології Splendid, Fn+T вмикання/вимикання програми Power4Phone, Fn+V зробити знімок веб-камерою, Fn+^: стоп, Fn+v: Програш/пауза, Fn+ <: перейти до попередньої пісні/доріжки, Fn+ >:перейти до наступної пісні/доріжки.
Клавіатура довжиною 340 мм з окремо винесеними номерними ґудзиками (numeric keys), 88 ґудзиків розміром 19 мм з функціональними ґудзиками Мікрософт Віндовс (MS Windows).

Розміри 36.5 x 26.9 x 2.80 – 4.05 см (Ш x Д x В).
Вага 2.95 кг.
В комплект входять:
Ноутбук, 90- Ваттний адаптер живлення, батарея (6-ти елементна), оптична миша, сумка для перенесення.
На комп’ютер дається 2-річна гарантія, на батарею – однорічна.
ціна близько 4300 грн.

Залишити відповідь