Ноутбуки ASUS тепер з USB 3.0 інтерфейсом

В наші дні мультимедійні потреби все більше і більше зростають.

Середньостатистичні «мильнички» тепер фотографують розширенням 10-12 МПікс. Навіть 5-тимегапіксельним фотоапаратом у мобільних телефонах тепер нікого не здивуєш.

Щодо відео у форматі HD, то воно наскільки багато займає місця, що сучасні камери вже оснащуються жорсткими дисками.

Я вже мовчу про фільми на Blu-ray дисках, що займають по 40 Гб.

Саме тому виникає потреба в швидкій передачі даних з усіх цих пристроїв на комп’ютер і навпаки.

USB – інтерфейс настільки ввійшов в наш побут, що навіть сучасні смартфони (такі, як Google Nexus One , iPhone 3G S , Nokia N97 , Nokia N900 ) заряджаються лише через Micro-USB.

Саме тому ASUS першим пропонує вже сьогодні ноутбуки, що задовольнять майбутні потреби споживачів.

USB 3.0 забезпечує швидкість у 10 разів більшу, ніж USB 2.0 (тобто 10 × 480 Мбіт/с = 4,8 Гбіт/с).

Також тепер цей інтерфейс є більш енергоефективним.

USB 3.0 порт вже з’явився у моделях лептопів N-серій (N61, N71) (на базі процесорів Intel® Core™ i), а згодом і у Eee PC та мультимедійних плеєрах.

Загалом вже звично ASUS першим в світі запропоновує у своїх ноутбуках нові технології. На цей раз це USB 3.0 порт. Згідно з результатів тестів перетягуючи 4,5 Гб інформації з 2,5-дюймового жорсткого диску тепер займає 1 хвилину і 15 секунд (для порівняння в цих же умовах через інтерфейс USB 2.0 ця процедура триває 2 хвилини 44 секунд.

Коротка історична довідка

USB (Universal Serial Bus) – універсальна послідовна шина, метод з’єднання хост контролера (комп’ютера) з периферійними пристроями. Периферійними пристроями можуть бути комп’ютерні миші, клавіатури, цифрові камери, фотоапарати, друкарки, персональні медіа плеєри, накопичувачі (флешки), зовнішні жорсткі диски, тощо.

Розробка USB почалась в 1994 році сімома компаніями (Compaq, DEC, IBM, Intel, Microsoft, NEC та Nortel), коли побачили, що кількість портів для приєднання пристроїв до комп’ютера постійно зростає і виникла потреба створити універсальний порт.

2 thoughts on “Ноутбуки ASUS тепер з USB 3.0 інтерфейсом”

  1. Pingback: NVIDIA Optimus: тепер працюємо від батареї довше | ASUS | все про ноутбуки

  2. Pingback: ASUS запускає ультрабуки серії ZENBOOK (Дзенбук)

Залишити відповідь