Categories Toshiba

Dynabook SS RX2/WAJ: ноутбук Toshiba з 512 Ґб SSD диском

Компанія Тошіба запускає в продаж перший в світі ноутбук з SSD жорстким диском об’ємом в 512 Ґб.
Назва моделі Dynabook SS RX2/WAJ. Швидкість зчитування 230 Мб/с та запису 180 Мб/с. Продаж вже почався в Японії. Орієнтовна ціна в українських гривнях близько 30000 грн.

Ноутбуки Дунабук (Dynabook) завжди славились своїм витонченим дизайном, легкою вагою та подовженим часом користування від батареї. Тепер вони укомплектовуються і найбільшими в світі жорсткими дисками такого класу. Назва моделі Dynabook SS RX2/WAJЗ. Вона наявна в двох конфігураціях. Основні компоненти включають: 12″ екран з діодною підсвіткою, Intel Core 2 Duo SU9400(1,4 ҐГц) з технологією Центріно (Centrino), 3 Ґб оперативної пам’яті, SSD жорсткий диск на 512 Ґб, Блютуз, бездротова мережева картка Intel Link 5150 (Wi-Fi/WiMAX) операційна система Віндовз Віста Бізнес (сервіс пак 1).

Нагадаємо, що SSD накопичувачі мають такі основні переваги над HDD накопичувачами: менше енергоспоживання, відсутність рухомих частин, менша вага, швидший доступ до даних.
В порівнянні з SSD накопичувачах в існуючих комп’ютерах цей жорсткий диск пришвидшує швидкість доступу до даних близько на 230% при зчитуванні (максимальна швидкість 230 Мб/с) та на 450% при записуванні (максимальна швидкість 180 Мб/с). В порівнянні з магнітними жорсткими дисками HHD швидкість запису збільшується на 250% та швидкість зчитування збільшується на 300%.
Досягнути такої великої ємності вдалось завдяки багаторівневій НАНД флеш-пам’яті з 2-бітами на одну соту (2-bit-per-cell multi-level NAND flash memory). Цей жорсткий диск відображає результат діяльності спільної корпорації Тошіба Самсунг Сторедж Текнолоджі Корпорейшн (Toshiba Samsung Storage Technology Corporation).

14 травня було розпочато продаж в Японії. Ціна в перерахунку на українські гривні близько 30000 грн. З червня цей ноутбук продається в США (Portege R600-ST4203) за ціною 3500$. Незабаром він з’явиться в нас.

Тим часом Асус анонсував випуск нетбука з накопичувачем
Чекаємо жорсткий диск на 1 Тб. 🙂

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *