Lenovo ThinkPad X250: ноутбук з двома батареями

На престижному заході CES 2015, присвяченому мобільній електроніці, засвітився новий компактний лептоп Lenovo ThinkPad X250, орієнтований на бізнес-аудиторію. У нього ціла купа додаткових опцій, і це ще більше додає інтересу до новинки. Причому в максимальній комплектації цей комп’ютер постане у вигляді мало не справжнього монстра, причому без жодного перебільшення. Так, цей апарат можна оснастити не тільки процесором Intel Core п’ятого покоління, але ще й двома акумуляторами об’ємом 96 Вт / год.

Ноутбук обладнаний дисплеєм діагоналлю 12,5 дюйма, який може бути сенсорним, але його розширення поки невідомо. Виробник повідомив, що ThinkPad X250 призначений в першу чергу для мандрівників, яким потрібний ноутбук з потужним акумулятором і не менш продуктивним «залізом». Новинка отримала два USB 3.0 і спеціальний яскраво-оранжевий джойстик, за допомогою якого можна управляти курсором (джойстик розташовується в центрі клавіатури, що має захист від вологи).

Детальні технічні відомості про це чудо техніки будуть відомі найближчим часом. Не варто сумніватися, що комп’ютер отримає найпотужніше залізо. Базова модифікація ThinkPad X250 обійдеться в 1150 доларів.

Залишити відповідь