SanDisk Ultra microSDXC 200Гб: найбільша в світі карта пам’яті microsd

SanDisk презентував найбільшу в світі картку пам’яті microSD: SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Card 200Гб.

Прорив потужності пам’яті обсягом в 200Гб означає, що ви ніколи не змушені зупиняти зйомку через нестачу пам’яті для збереження та поширення важливої інформації.

Ця витривала картка microSDXC UHS-I здатна записувати Full HD відео тривалістю до 20 годин підряд – вам більше не потрібно постійно “скидати” відео на комп’ютер. Із швидкістю передачі даних преміум класу, ви можете передавати до 1200 фотографій за хвилину (заявлена виробником швидкість передачі даних до 90 Мб/хв). Створені, щоб працювати в екстремальних умовах, SanDisk Ultra® microSDXC карти є стійкими до дії води, температури, струсів, рентген-променів та магнітного поля. 200GB Premium Edition – це картка пам’яті класу 10 для запису відео формату Full HD і постачається із SD-адаптером в комплекті. Гарантія на нову картку всього 10 років.

Нова картка ідеально підходить для Android смартфонів і планшетів, а також інших мобільних пристроїв, які записують/знімати відео у надвисокій чіткості: 3K і 4K.

Поки що це найбільша в світі microSD карта для смартфона з Android.

Вартість нової карти поки що невідома, орієнтовна вартість складе не більше 200$ (виходячи з ціни 128 Гб моделі цієї серії: 115 доларів). Найближчим часом модель SDSDQUAN-200G можна буде купити у вільному продажі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *