Categories Acer Новини

Новинки від Acer: хромбук з Full HD, планшети Iconia для навчання, трансформери Switch і R 11

Компанія Acer представила декілька новинок, серед яких три трансформери, два планшети та 15-тидюймовий хромбук.

Acer Aspire Switch 11 V – трансформер, що відділяється від клавіатури, на зразок Acer Aspire Switch 10. Таким чином, він може бути використаний як для ігор, так і для роботи. Також оновлено Acer Aspire Switch 10 E.

Серед новинок бачимо лептоп із завісами такого ж типу як Lenovo Yoga 2 – Acer Aspire R 11 – це компактний трансформер, але з екраном розміром 11,6″ і вагою в 1,58 кг. У конструкції Aspire R 11 використовується шарнір, що дозволяє повернути екран на 360 ° і таким чином надає чотири режими роботи – власне ноутбука, планшета, режимом “дисплея” і режимом “тенту”. Час роботи від батареї складає до 8 годин.

Оновились і серії Aspire E та Aspire ES.

Aspire E – серія ноутбуків для щоденного використання, для яких запропонували на вибір багато різних кольорів і текстур корпусу. Під оновлення підпали зокрема моделі Aspire E 14, E 15, E 17 з екранами розміром відповідно 14″, 15″ та 17″. В залежності від версії, об’єм оперативної пам’яті може досягати 16 ГБ, а HDD ємністю до 2 ТБ або до 1 ТБ з використанням гібридного накопичувача.

Серія Aspire ES позиціонується як мультифункціональні ноутбуки з стильним дизайном, що можуть задовольнити всі базові потреби. В продаж поступлять 5 моделей (ES 11, ES 13, ES 14, ES 15, ES 17), основна відмінність між якими – розмір екрану.

Також Acer розповіли про свій 15-тидюймовий хромбук з промовистою назвою Chromebook 15 (C910). Як вважають в компанії, Chromebook 15 – це найкращий хромбук в світі на даний момент. Він має деякі унікальні й визначальні риси: це перший Chromebook з 15-дюймовим Full HD екраном з широким кутом огляду дисплея, перший Chromebook з новітніми процесорами Intel на основі мікро-архітектури Broadwell, і він використовує новий двохдіапазонний 802.11ac вайфай модуль. Все це звичайно ж працює під керуванням Chrome OS із обіцяним часом автономної роботи аж до 9 годин.

Оновилась і серія планшетів Iconia.

Iconia One 8 отримала нові тач-сенсори, що повинні покращити точність керування тачскріном.

Планшет Iconia Tab 10 (A3-A30) призначений для навчання – він започатковує використання Google Education ecosystem: екосистему планшетів, ноутбуків та смартфонів для комфортного навчання в будь-яких навчальних закладах.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *