Categories Аналітика

В блогах про ноутбуки: MacBook Air проти автобуса, ноутбук з двома екранами

Отже, ми розкажемо вам про декілька публікацій блогосфери, які стосуються ноутбуків та здалися нам цікавими.

Створено найдорожчий у світі iPhone – за інформацією pcblog.pp.ua
на корпусі моделі iPhone 3GS Supreme розміщено близько двохсот діамантів, 271 грам золота та алмаз в 7 каратів. Ціна на це „чудо” в перерахунку близько 3,2 мільйонів доларів. Цікаво, чи буде насправді користуватись в повсякденному житті таким ексклюзивом замовник?

Ноутбукам Apple нічого не страшно? Згідно notebook.rv.ua MacBook Air зігнувся на близько 60 градусів, матриця дисплею зламалась, батарея зміщена, а алюмінієвий корпус деформовано. Погодьтесь, зовнішній вигляд просто жахливий, але незважаючи на всі пошкодження він все одно працює! Просто вражаюча працездатність. Що ж з ним потрібно зробити щоб зламати? =)

Ви уявляєте собі ноутбук з двома екранами? Виявляється він існує і називається Kohjinsha DZ Series. Дещо подібну ідею реалізовував Lenovo в своєму ThinkPad W700ds, але 2 повноцінних дисплея на 15,4-дюйми – це щось нове. І хоча технічні характеристики не вражають, але ціна цього оригінального лептопа 1100$ – вартість за яку теоретично можна купити два повноцінні екрани та простенький десктоп.

Надійність ноутбуків – вічна тема. Згідно lockergnome.com (in english) найнадійнішим ноутбуком є Asus, друга позиція у Sony та Apple, а найненадійніші ноутбуки – HP. Ці дані були отримані в ході трьохрічного дослідження надійності. Чи звертати на це увагу при виборі ноутбука – це вибір кожного.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *