Getac B300: відео випробувань витривалості та тестів захищеності ноутбука

Getac – серйозна фірма, що випускає захищену техніку та ноутбуки впродовж 25 років. Нещодавно ми писали про “найсмачніший” захищений ноутбук цієї фірми Getac B300.

Даний апарат є дуже захищеним, а також має безліч опцій та можливостей. Тут є не тільки зовнішній вихід для GPS та WWAN антен, а й e-SATA порти, під’єднання приладу нічного бачення, якісний GPS; при цьому всьому цей лептоп ще й видає тривале користування від заряду батареї.

Детальніше про цей лептоп читайте у нашій статті Getac B300 – чи вартує купити такий лептоп для армії

Ну а зараз ми презентуємо вам невеличку підбірку відео із тестування даного лептопу.

Відео випробувань і тестів Getac B300

Список відео включає в себе:
1) Відео тестування Getac B300: падіння з висоти 0,9 метрів: ноутбук продовжує працювати в відкритому чи закритому вигляді.
2) Відео тестування Getac B300: випробування в солоному тумані.
3) Відео тестування Getac B300: випробування вібрацією. Бачимо як ноутбук продовжує працювати навіть при суттєвій вібрації (такій як наприклад подорож в танку по польовій дорозі).
4) Відео тестування Getac B300: тест на водонепроникність. Бачимо, що ноутбук продовжує працювати навіть при суттєвому штучному дощі.
5) Відео тестування Getac B300: випробування завіс екрану. Ноутбук постійно відчиняють і зачиняють на спеціальному стенді, щоб перевірити надійність завіс екрану.

Як бачимо, цей ноутбук справді є витривалим, що підтверджують тести.

Залишити відповідь