Майбутнє портативної техніки на конференції Lenovo Tech World

На технологічній конференції Lenovo Tech World, що відбулась 28 травня 2015 року у Бейджінґу (Китай) компанія Lenovo познайомила нас зі своїм баченням майбутнього споживчої електроніки та пов’язаних з нею екосистем – від портативних ґаджетів і смартфонів до планшетів, ПК, серверів, програмного забезпечення та хмаркових рішень; головне в цих продуктах – вся увага на дизайні, що орієнтований на користувача. Численні демонстрації нових технологій та інноваційних досягненнь показали, як майбутні технології змінюватимуть наш стиль життя, роботи та розваг.

CORTANA ТА ДОДАТОК REACHit

Програма Cortana – це віртуальний помічник на зразок Siri у Mac OS, що працює в середовищі Windows 10 вивчає особливості вашого стилю життя і може робити ще більш вражаючі речі для вас. Компанія Lenovo презентувала додаток REACHit, що допомагає ще краще виконувати пошук у Windows 10.

Lenovo Cast

Lenovo Cast – програма для якісної передачі контенту з вашого мобільного пристрою на великий екран. Поки що пристрій недоступний для продажу, проте очікується, що він працюватиме у новій версії Windows 10 та Android 5.0

THINKPAD 10 2-го покоління

Lenovo THINKPAD 10 2-го поколінняLenovo THINKPAD 10 2-го покоління – оновлення витривалого планшету від компанії, що орієнтований на бізнес-клієнтів. Новий планшет підтримує стилус Active pen з додатком WriteIt, використовує чотириядерний процесор Intel Atom і працює у Windows 10. Збільшена тривалість користування від батареї та можливість приєднання до док-станції робить цей планшет особливо привабливим для працівників великих корпорацій.

WRITEit

WRITEit – це додаток, що розпізнає писаний текст на планшеті. Писати треба спеціальним стилусом (світловим пером). Текст може бути написаний в будь-якій зоні екрану.

IDEAPAD 100

Lenovo IDEAPAD 100Lenovo IDEAPAD 100 – нові 14-ти та 15-тидюймові бюджетні ноутбуки для студента чи учня старших класів. Даний ноутбук належить до серії мультимедійних ноутбуків і використовуватиме процесор Intel Atom в максимальній комплектації.

LENOVO Z41/Z51

LENOVO Z41/Z51 LENOVO Z41/Z51 – серія нових 14-ти та 15-тидюймових мультимедійних ноутбуків, що використовують процесори Intel Core i3 / i5 / i7 5-го покоління, 3D-камеру Intel RealSense та дискретну відеокарту AMD. Ці ноутбуки будуть використовувати Full HD (1920 x 1080) екран, найновіші карти Wi-Fi для швидкої передачі даних та просторове звучання завдяки технології Dolby.

Серед інших продуктів було презентовано новітні системи зберігання даних SAN з можливостями модернізації та функціями корпоративного управління: LENOVO S2200 та LENOVO S3200

Стаття 'Майбутнє портативної техніки на конференції Lenovo Tech World' опублікована 12.06.2015, 14:56 в 'Lenovo, Новини '. 1 коментар

One thought on “Майбутнє портативної техніки на конференції Lenovo Tech World

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1