Компанія Fujitsu продемонструвала більше 100 новітніх комп’ютерних розробок

На черговому форумі в Японії компанія Fujitsu продемонструвала декілька цікавих розробок.

На конференції виступив директор Fujitsu де поділився досягненнями компанії у сучасному світі, що поєднаний за допомогою мережі інтернет.

Fujitsu Forum 2015 робот складає кубикиВ виставковій залі було презентовано близько 100 рішень та продуктів, у таких галузях: IOT та Big Data, Інновації в бізнесі та суспільстві, хмаркові технології, безпека, інновації на робочих місцях, найновіші технології.

Серед технолгій було цікаво побачити робота, що складає кубики та програму до нього, яка вирішує як складати кубики навіть якщо в процесі складання вони впали.

Fujitsu Forum 2015 ноутбук відслідковує людейТакож за допомогою ноутбука Fujitsu було продемонстровано програму, що відслідковувала людей по спеціальних маячках, що прикріплені до одежі. За допомогою чотирьох серсорів по кутах кімнати можна відслідковувати як працюють твої працівники.

Fujitsu Forum 2015 ноутбук відслідковує людейСеред інших цікавих пристроїв та рішень було презентовано окуляри, що проектують зображення на сітківку ока та суперсучасну навігаційну систему для автомобілів.

Стаття 'Компанія Fujitsu продемонструвала більше 100 новітніх комп’ютерних розробок' опублікована 29.05.2015, 10:20 в 'Fujitsu, Новини , '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 2