Новий “хромбук” Google: гібрид планшета з ноутбуком і їх ОС

Згідно з попередніми даними, слідом за іншими виробниками електроніки, корпорація Google теж вирішила взяти участь у створенні гібридного пристрою – клавіатура + планшет = ноутбук? Схоже популярність гібридів зацікавила найбільшу корпорацію.

New Chromebooks 2015
Особливість створюваного пристрою не в тому, що він гібрид, а в тому, що при підключенні клавіатури, ним буде управляти операційна система Chrome OS, а без неї, планшетом управляє операційна система на базі Android.

Терміни закінчення робіт над пристроєм – кінець першого кварталу.
За аналітичної інформації, за минулий рік вироблено в сумі 6.5 млн. ноутбуків з встановленою Chrome OS. Велика частина (85%) продукції пішло на ринок США, в освітні установи.

Поєднання функцій планшета і хромбука в теорії має сильно збільшити попит на новий пристрій у споживачів. До того ж планується використати інші параметри «заліза». Буде встановлений новий процесор Intel Core M серії Y, роз’єм USB 3.1 Type C, тачскрін буде опціональним.

До випуску залишилось чекати не довго, і скоро ми подивимося, що насправді вийшло. Продукція від інтелектуального монстра завжди була оригінальною, мабуть Google не розчарує шанувальників своїх продуктів і цього разу.

Стаття 'Новий “хромбук” Google: гібрид планшета з ноутбуком і їх ОС' опублікована 01.04.2015, 10:23 в 'Google, Новини , , , '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 63 = 73