Керування безпілотниками з планшета

Сьогодні вести війну застарілою військовою технікою є, як мінімум, нерозумно. Все частіше найсучасніші досягнення прогресу долучають для допомоги військовим у зоні АТО.

Сьогодні ми розкажемо вам про керування такими пристроями з планшету.

Існує чимало моделей та фірм, що випускають безпілотні літаки. Розмах крил у них може відрізнятись. Тривалість польоту, як правило поки що обмежена зарядом акумулятора.

Відомо, про БПЛА, що працюють в зоні АТО Хантер, Kappelan, Kappelan-2 і можуть перебувати в небі до 2 годин.

Керуються такі літальні апарати від базової станції, яка включає в себе спеціальний планшет для керування. Саме на цей планшет вбудована камера передає зображення оператору-розвіднику.

Parrot Skycontroller with tablet

Parrot Skycontroller with tablet

Також існують безпілотні гелікоптери – дрони. Одна з найвідоміших фірм-виробників таких пристроїв – Parrot. Для керування своїми дронами компанія випускає спеціальні багатофункціональні планшети (ASTEROID), що також можуть використовуватись, просто як планшет, адже керуються Android OS. Втім керування дронами компанії можливе із звичайного планшету, просто тоді радіус дії такого пульта менший.

Також слід пам’ятати, що використовуючи спеціальні програми можна записувати зображення камери під час польоту для детального вивчення побаченого під час польоту.

Стаття 'Керування безпілотниками з планшета' опублікована 15.04.2015, 13:57 в 'Захищена і військова техніка '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

69 + = 75